Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Dla Pań Dla Panów Co napisać w ofercie Zamieść ofertę Inne serwisy

Wyszukaj w ogłoszeniach >>>

Co napisac w ofercie

Panie:

Mężczyzna jest wzrokowcem i zaciekawia go to co zobaczy, również oczami wyobraźni. Mężczyzna lubi przewodzić (lojalna), zdobywać, osiągać, posiadać (wierna). Mężczyzna lubi mocne i bezpieczne wrażenia (atrakcyjna i wierna). Mężczyzna nie lubi zajmować się tymi wszystkimi drobiazgami (pranie, sprzątanie, gotowanie, opieka nad dzieckiem itd.) i ktoś inny powinien umieć się tym zająć (gospodarna). Oczywiście musisz mieć o czym z nim rozmawiać. Dobrze by było aby w towarzystwie mógł się Tobą pochwalić(wygląd, umiejętność gotowania itp.).

A zatem proponuję abyś dużo napisała o swoim atrakcyjnym wyglądzie. Jeżeli atrakcyjna i piękna kobieta będzie również w stanie mądrze poprowadzić dom i docenić wiele zalet u swojego wspaniałego faceta może liczyć na wielu chętnych pragnących zdobyć właśnie Ją. Uwidocznij swoje zalety, przecież niewątpliwie je masz.


Panowie:

Dla kobiety, u mężczyzny poza przymiotami ciała, ważne są jego cechy charakteru, które pozwolą stworzyć trwałą i bezpieczną rodzinę. A zatem poza siłą fizyczną ważna jest siła charakteru. Objawia się ona m.in. w możliwościach stworzenia podstaw bezpiecznego, stabilnego i trwałego poziomu życia. Może to być stanowisko dające władzę lub ekwiwalentne jej odpowiedniki, bądź pieniądze w ilościach dających poczucie bezpieczeństwa. Oczywiście kobieta oczekuje szacunku i podziwu. Partner powinien reprezentować status społeczny, który nie będzie powodował, że kobieta będzie się czuła związana z kimś gorszym od niej. Ocena wynika z poczucia wartości jakie kobieta ma na swój temat.

A zatem proponuję abyś po podstawowych cechach opisujących Twój wygląd podał kilka informacji o tym jakim jesteś człowiekiem. Co dla Ciebie jest ważne w życiu i na koniec czego oczekujesz od partnerki. Kobiety lubią być dokładnie takimi jak oczekuje tego mężczyzna, którego kochają. Napisz coś o swoich uczuciach - to cię uczyni bardziej ludzkim.
 
 
(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]