Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

prawdziwa miłość
Autor: majka
Prawdziwa miłość to całkowite, absolutne,wzajemne zaufanie, przenikanie się dusz i ciał. To stan, w którym nie wiadomo, gdzie kończy sie "ja", a zaczyna "ty". To związek duchowy z druga osoba, który przypomina utwór muzyczny grany w zgodnym duecie. Jak myslicie czy istnieje taka miłość?????


Myśliciel
2006-02-05 08:20:48
ZAPEWNE ISTNIEJE. Tobie majko i wszystkim zakochanym dedykuję słowa VI Dalaj Lamy żyjącego w VI wieku: " Krople deszczu zmywają / Pieśni miłosne pisane / Czernią na bieli,/Lecz miłość choć nie zapisana /Pozostaje długo w sercu." Pragnę przy tym zaznaczyć , że lepiej wypowiadając się nt. Miłości używać słowa Łącze a nie związek, bo każdy związek prędzej czy poźniej będzie rozwiązany, a łącze może trwać całe wieki. Związać można wszystko, nawet elementy do siebie nie pasujące, ale połączyć można jedynie to co jest z sobą harmonijne. Ciepło tego niedzielnego poranka pozdrawiam Cię majka, a może lepiej napisać Majka......M. P.S. Niestety ludzie najczęściej tworzą związki....wiele związków już się rozwiązało lub zostało rozwiązany - co na jedno wychodzi, np. związek niejeden małżeński, niejeden branżowy Związek Zawodowy z okresu Polski Ludowej, ba całe szczęście - rozwiązany został po 70. latach i Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich w skr. ZSRR. Piszę to aby uzmysłowć jak wielką Moc mają słowa i ich znaczenia. Ludzie zamiast mówić po prostu: małżeństwo lub łącze małżeńskie stwierdzają: związek małżeński. Każdy związek jest podobny do związanych sznurowadeł u butów, prędzej czy później one zostaną rozwiązane choćby przy zdejmowaniu obuwia. M.

majka
2006-02-05 17:22:45
Ja równiez bardzo cieplutko Cie pozdrawiam Myślicielu. bardzo mi się podoba twoja wypowiedż a najbardziej to,ze wiesz o co mi chodziło. Ludzie tworzą związki i w wiekszości niestety są to związki a nie łącza.Tak jak powiedziałeś- związac mozna nawet elementy do siebie nie pasujące, ale połączyć mozna jedynie to co jest ze soba harmonijne. A więc małżeństwo złączone ze soba tylko fizycznie jest dla mnie bez żadnej wartośći. Być połaczonym z kims nie tylko fizycznie ale takze duchowo to chyba najcenniejsze, co może połczyć dwie osoby. Tego życze wszystkim zwiazanym, którzy jeszcze tego nie doświadczyli, a tym złaczonym aby pięlegnowali swoja miłość i cieszyli sie każda chwila spędzoną razem.

Myśliciel
2006-02-06 08:02:34
Jesteś baaardzooo wrażliwą dziewczyną majko. To pieknie, że są tacy ludzie jak Ty. Prawda między kochającymi się ludźmi najlepiej jest gdy występuje w ich wzajemnych relacjach łącze na poziomie ducha, umysłu, psychiki i ciała. I ja przyłączam się do Twoich pięknych życzeń dla wszystkich, którzy mają Serce, są zdolni kochać i mają potrzebę bycia kochanymi. Ciebie majko serdecznie pozdrawiam, pozdrawiam cieplutko. M.jak Myśliciel i M. jak Miłość...

majka
2006-02-06 14:18:19
Myślę,że jestem wrażliwą kobietą ale tak naprawdę wszyscy mamy w sobie wrazliwość. Nie kazdy ma jednak odawgę ją pokazac. Kazdy człowiek ma potrzebę kochania i bycia kochanym. Najważniejsze jest to aby umieć otworzyc sie przed druga osoba i powiedzieć szczerze o swoich potrzebach, uczuciach. Z tym jednak jest chyba najwiekszy problem. Boimy sie o tym mówić , boimy się,że ktos może tego nie zrozumieć. Ja tez nie potrafie o tym mówić.Ciężko spotkac czy znależ osobę, która chce poznac wnetrze drugiej osoby, dla której nie wazny jest tylko wyglad ale tez kim ta osoba jest naprawde. Myśle,ze Ty jestes jedna z nielicznych osób, przed która mozna pokazac swoje prawdziwe JA. TO PIĘKNE, ZE SA TACY LUDZIE JAK TY. Pozdrawiam Cię Myślicielu. Bardzo sie cieszę,że jesteś. majka

Myśliciel
2006-02-07 12:24:24
Dziękuję Ci Droga Majko za te miłe słowa. Prawda - każdy człowiek ma dużo w sobie wrażliwości, ale niestety jest ona często zablokowana. Dobrze więc znaleźć bratnie i siostrzane dusze. Życzę Tobie i nie tylko Tobie prawdziwych Przyjaciół przed którymi możnaby otworzyć Serce i Umysł. Miłego dnia Majko. M.

majka
2006-02-07 12:54:42
Bardzo proszę. Warto mieć takich przyjaciół. Pozdrawiam bardzo cieplutko i życze milutkiego dnia Myślicielu.pa

Myśliciel
2006-02-08 12:08:36
Dziękuję za pozdrowienia i ja Cię z SYMPATIĄ Majko pozdrawiam. Każdego dnia realizuj z RADOŚCIĄ swe cele i cele, które wytycza Ci życie. Prawda: w Życiu najważniejsza jest Miłość, ale ta Prawdziwa przychodzi do każdego we właściwym czasie i miejscu. Ważne by ją rozpoznać. Poetka Anna M.-Ł. napisała: " Miłość nie w porę" /Co robić z miłością,/która przyszła nie w porę,/ lekka, z gracją, innością / i z dobrym humorem? /Może podarować ją komu / kto sam długo siedzi / w domu! /albo zaprowadzić / obok / do sąsiadów / tam od lat / nikt nie widział / jej śladów! / A może trzasnąć drzwiami / i dać jej do zrozumienia, / że dla duchowych straceńców / nie warto się rozmieniać! / Co zrobić gdy pójdzie cicho /z opuszczonymi rękoma, / a pustka zacznie za nią tak przeraźliwie wołać???/" Raz jeszcze serdecznie Cię i innych forumowiczów pozdrawiam. M.

majka
2006-02-08 15:57:08
Realizuję swoje cele każdego dnia.Nie zawsze moze radośnie ale staram się. Nie lubie monotonnych i podobnych do siebie dni. Częrpię z każdego dnia tyle ile moge i na ile starcza mi sił. Jednak w zyciu nie zawsze sa radosne dni. Są i te niestety smutne. Ale takie jest życie i nic na to nie poradzimy. Miłość jest bardzo ważna. Nadaje życiu sens. MIŁOŚĆ RZADKO PRZYCHODZI SAMA, NIE LICZMY, ŻE SAMA ZAPUKA DO NASZYCH DRZWI. WYJDŻMY I JEJ POSZUKAJMY. ONA GDZIES TAM NA NAS CZEKA. Pozdrawiam Cię Myślicielu.

Myśliciel
2006-02-08 19:52:00
My wszyscy jesteśmy polami magnetycznymi Miłości. Odpowiednie pole przyciąga drugie pole. Może lepiej w tym przypadku słowo pole wziąć w " " - a więc " polami magnetycznymi". Pozdrawiam ciepło, wieczorynkowo. Myśliciel

majka
2006-02-08 22:47:17
Miłość do siebie samego jest warunkiem miłości do innych istot. Miłość jest niczym, bo nic jest wszystkim, a wszystko jest miłością. Prawdziwa miłość istnieje ale musimy być na nia gotowi.Wtedy na pewno nasza siła przyciagania będzie miała dużą moc. Dobranoc.

Myśliciel
2006-02-10 20:26:46
Mam ten sam pogląd dotyczący Miłości co i Ty, ten, który wyraziłaś w czterech ostatnich zdaniach. DOBRANOC.....

majka
2006-02-11 16:11:48
Bardzo mi miło,że masz ten sam pogląd co ja. Pozdrawiam serdecznie.

Myśliciel
2006-02-11 18:02:22
I mnie z tego powodu jest miło. Wypoczywaj majko dobrze tego wieczoru i w niedzielę. M.

majka
2006-02-11 20:46:10
Myślicielu Ty równiez wypoczywaj dobrze i milutko dzisiejszego wieczorka i jutro. Do uysłyszenia...majka

kotek
2006-02-15 14:00:26
odezwij się mścicielu!

kotek
2006-02-15 14:00:55
a ty majka spadaj!

g.
2006-02-15 23:10:28
istnieje. jest faktem (mimo, że nie każdy ma szczęście jej doświadczyć). ... ...ale bywa tak, że nie jest nam jest życie u jej boku... czy MIŁOŚĆ (nie taka sama, ale choć w jakimś stopniu porównywalna - pod względem głębokości, przenikania dusz, potrzeby bycia blisko właśnie z tą osobą) może pojawić się po raz wtóry ??

g,
2006-02-15 23:12:41
"nie jest nam dane" - tak w tym bezsensownym fragmencie mojej wypowiedzi miało być.

majka
2006-02-16 20:45:22
Nie uważam g. aby Twoja wypowiedż była bezsensowna. Prawda jest,ze nie każdy doświadcza prawdziwej miłośći (niestety). A szanowny kotek niech nauczy sie czytać, bo tutaj nie ma żadnego Mściciela. Pozdrawiam Cię Myślicielu (-:

Myśliciel
2006-02-18 08:51:49
Słusznie taką uwagę majko zamieściłaś. kotek pewnie to dowcipnisia lub może i dowcipniś?????- któż to wie....A może tylko kotek nieuważnie czyta? pozdrawiam wszystkich tu obecnych. Myśliciel

majka
2006-03-13 21:15:10
Ale tutaj zrobiło sie pusto. Szkoda. Pozdrawiam.


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]