Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

ogromny bol po rozstaniu!!!!!!!
Autor: laleczki
czemu tak jest,,ze jesli sie zakochamy jestesmy z partnerem juz dłuzszy czas ,, Kochamy go bardzo .. a tu nagle bec!!!!! Koniec zwiazku . nastąpiło rąztanie on to przyjął normalnie.. a kobieta cierpi cały czas bo go nadal kocha i chciałaby z nim powrotnie byc,, niemoze o nim zapomiec.pomimo namówien rodziny ze znajdziesz lepszego i bedzie dobrze, lecz my niemozemy zapomniec..... pozdrawiamy


kika
2006-04-16 01:39:54
Przeżyłam ogromny ból po rozstaniu się z partnerem,którego uważałam za swą połowkę, a jak on - nie wiem,zerwaliśmy wszelkie kontakty.Od tego czasu minęło pół roku,nadal boli ale z każdym dniem mniej, a żyie nadal sie toczy...Teraz odczuwam pustkę, ale myślę że wkrótce ktoś pomoże mi, że na nowo zacznę odczuwać smaki i kolory, że wszystko przestanie mi się z nim kojarzyć tylko z kim innym.Pozdrawiam

majka
2006-04-17 20:35:21
Ponoć czas leczy rany i coś w tym jest.Pozdrawiam.

tuberoza
2006-12-05 09:15:59
zapewniam Cię,że nic nie dzieje się bez przycvzyny,tak miało być .Możliwe,że po latach dojdziesz do wniosku,że dobrze się stało bo los miał dla ciebie w darze coś lepszego trzymaj się i nie żałuj niczego,postaraj się zapomnieć.Zajmij się tym co najbardziej lubisz i nie myśl o tym co się stało .Czasleczy rany.

Wiedyn
2006-12-05 11:44:18
To jak i wszystko działa w dwie strony. Poza tym, trzeba było żyć dniem, który trwał, i przeżywać go jak najlepiej, a nie wybiegać w czasie do przodu i myśleć o chwili, która już nie nadeszła, bo przeoczyliśmy, coś zgubiliśmy w tej chwili która trwała.

Niki
2007-01-11 19:50:50
Wiem jak to bardzo boli więc dałam sobie spokój na pewien czas ze związkami wolę sobie to wszystko na spokojnie przemyśleć a póżniej działać!!!!!

Mostowiak
2007-02-13 15:24:43
Kobity kochane,tza siem pzyzwycaić,ze chopom tak jak i kobitom chodzi tylko o pzyjemność w wyrku.Ja dam wam rada,ze ohoho:poćwiccie wy kamasutrem,co by w łuzecku być jak spirytus i wtedy chopy bedom z wami dłuzej,bo im super dogodzicie i inszej se poszukajom nieprendko.


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]