Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Jak powinna być kobieta/mężczyzna?
Autor: Klara
Kobieta, szalona? spokojna? Drapieżna, miła delikatna? Nie wiem... jakie macie gusta? Mężczyzna, nieśmiały? szalony? opowiedzcie o swoich ideałach:)


Wiedyn
2006-06-13 21:18:22
Wszystko w jdnym w odpowiednim sobie tylko i właśćiwym czasie.

majka
2006-06-14 00:10:29
szalony, spontaniczny, czuły, wrażliwy, inteligentny itd itd

Myśliciel
2006-06-14 07:10:08
Najlepiej ideałów nie mieć, ponieważ ideał - to słowo pochodzi od słowa idea. Idea=myśl. Posiadanie ideałów to uzależnianie się od myśli. Niech myśli są narzędziami naszego Umysłu, ale niczym więcej. Myślę, że jestem dobrze rozumiany; nie służmy żadnym ideałom i nie miejmy żadnych ideałów. Natomiast na pytanie Twoje Droga Klaro jaka powinna być kobieta? Jaki winien być mężczyzna? Odpowiadam; taka/taki , który będzie nas kochał i którą / którego my będziemy kochać. Powinien mieć wspaniałego ducha, być o pięknej duszy i być może wyróżniać się pozytywnie urodą, mieć dla nas ten wabik - to coś dla nas atrakcyjne. czy są tacy ludzie???? Tak są tacy ludzie. Jedna z takich osób ostatnio, bo 9.bm. " odeszła" z fizycznej sfery bytu. Ma na imię Kinga, przeżyła lat 32. To bardzo interesująca osoba. Po Jej " odejściu " smuci się wielu ludzi, wśród nich i ja się smucę. Zobaczcie bardzo interesującą stronę Kingi, stronę poświęconą Jej bardzo interesującym podróżom. Oto ta strona: www.kingafreespirit.pl Napisała Ona także książkę razem ze swoim Przyjacielem Chopinem (Chopin to pseudonim Jej przyjaciela )nt. " Prowadził nas los" wydaną stosunkowo niedawno temu. Kochaj / kochajcie , szanuj/ szanujcie i ceńcie ludzi lecz nie szukajcie i nie miejcie żadnych ideałów i sama Klaro nie bądź ani Wy Drodzy Forumowicze nie bądźcie dla nikogo ideałem - bądź / bądźcie sobą z zaletami i wadami. Tak będzie dobrze i tak będzie pięknie. Życzę Wam miłego słonecznego dnia, a naszym piłkarzom wygranej z zespołem Niemiec dzisiejszego wieczoru. Hej! Wasz Mysliciel

Oliwcia:*:*
2007-03-04 15:58:18
oj... mój ideał sie zmienia z wiekiem... kiedy byłam małą dziewczynką to chciałam sie orzenic z moim tatą... wtedy myślałam ze jest dla mnie idealnym facetem bo czesto nosił mnie na rękach... potem idelany dla mnie był mój sąsiad z którym chodziłam do szkoły i zakochana byłam strasznie chociaż był mały rudy i piegowaty... ale coż miłosc jest ślepa...:) a teraz to chciałabym nadziać sie gdzieś na ulicy opiekuńczego faceta o silnych i jednocześnie delikatnych ramionach przy którym czułabym sie bezpiecznie...:) a tak serio to idelany bedzie kiedy bedzie kochał i to jest najważniejsze...:):)

Tuberoza
2007-03-04 20:20:22
Tak Oliwciu ,to prawda.Najważniejsza jest miłość.Bywa,że ktoś jest odpowiedzialny, opiekuńczy, solidny,zawsze można na nim polegać,ale czy to jest miłość, czy tylko poczucie obowiązku(wiele razy nad tym rozmyślałam i nie wiem), kiedy jednak potrzebujesz psychicznego wsparcia,rozmowy okazuje się,że nie masz nikogo,bo ta osoba pod każdym względem w porządku-ideał- nie rozumie Cię, a może nie chce zrozumieć,wyśmiewa twoje problemy tak, jakby świat, w którym żyjesz był zupełnie inny.Są sprawy ,których nie rozumiem.Z jednej strony coś co świadczy o wielkiej miłości, a z drugiej o jej zupełnym braku.Czasem ktoś bywa ideałem tylko w połowie. Wiesz Oliwciu,że na wiele spraw patrzymy tak samo.Kiedy czytam Twoje komentarze,myślę,że napisałabym tak samo.Wydaje mi się ,że nawet lepiej potrafisz ująć niektóre sprawy,tak cieplej i delikatniej.

Oliwcia:*:*
2007-03-05 19:11:03
Tuberozo zaraz popadne w samozachwyt:)Cieplej i delikatniej powiadasz... Możliwe...ale to pewnie dlatego że jestem naiwna i łatwowierna i mimo tego co mnie w życiu spotkało dalej potrafiłabym ślepo zaufać... Może rzeczywiśćie jestem delikatna ale to pewnie dlatego ze jestem niepoprawną romantyczką co mnie jeszcze nie raz w życiu zgubi... czasami złoszcze sie na siebie za to jaka jestem i ze każdemu potrafiłabym dac drygą szansę... no moze nie każdemu... ale większości... ale nic na to nie poradze mówi sie trudno i żyje sie dalej...Buźki:*

Tuberoza
2007-03-05 20:45:32
No ,to tym się różnimy,bo ja jestem bardzo cierpliwa,wiele potrafię znieść, ale kiedy mnie ktoś zawiedzie nie daję drugiej szansy.Miałam tak od zawsze.Nie, wiem co Ci napisać. Może życie już od najmłodszych lat nauczyło mnie nieufności.Mimo to ,ciągle wierzę,że spotkam jeszcze kogoś komu będę mogła powierzyć swoje tajemnice i bezgranicznie zaufać.Nie musi wcale być ideałem(tak na prawdę ideałów nie ma).Nigdy go zresztą nie szukałam, a teraz tego żałuję.Pozdrawiam Cię Oliwciu serdecznie:)

Mostowiak
2007-03-06 13:18:27
Dla mnie to kobita winna być bogato,co bym se zycie pzy niej ułozył,nie musioł pracowoć i mniał duzo casu na seksowanie.Winna tyz być dobra w wyze,bo zwiunzek z kobitom,co to seksować siem nie lubi cy nie potrafi łona w łózku pomysłowa być to tylko tracenie casu.Winna tyz łoncyć tradycyje z nowocesnościom,to jest hałupe łopozondzać,pichcić strawa,ale tyz wyzwolona być i pozwoloć swemu chopu ryćkać siem z innymi dziołszkami i sama z innemi chopami hulać na sianecku i co by chop mógł na jej igranie z niemi spozirać(krenci mnie sakramencko takowe pzyglundanie siem temu).

Szybki Lopez
2007-03-06 13:54:17
Pewnie,Mostowiaku,kobieta powinna być majętna.Ja sam jestem człowiekiem dobrze sytuowanym i poszukuję pani doruwnującej mi statusem materialny.Obawiam się,że kobieta uboższa ode mnie może lecieć tylko na moje pieniądze,a gdy przytrafi jej się facet z kasą większą od mojej,zostawi mnie dla niego.Nie wspomnę już nawet o ewentualnym bankructwie mojej firmy-wtedy na pewno zostałbym sam.

Zażenowany
2007-03-06 13:56:48
Ideał niewiasty:karna,posłuszna,bogobojna,prost olinijna,znająca swoje miejsce w rodzinnym domu iprzyjmująca z pokorą i głęboką wdziecznością kary wymierzane je przez męża,również cielesne.

Dżentelmen
2007-03-06 14:49:57
MAMY IDENTYCZNE ZAPATRYWANIA NA WZORZEC IDEALNEJ KOBIETY.IDEALNĄ KOBIETĘ POWINNA CECHOWAĆ BOJAŻŃ BOŻA,POKORA,BEZWZGLĘDNE POSŁUSZEŃSTWO I BRAK SKŁONNOŚCI DO FOLGOWANIA CIELESNYEJ ROZWIĄZŁOŚCI.NIEWIASTA WINNA BYĆ UOSOBIENIEM MATKI,SŁUŻEBNICY I GOSPODYNI DOMOWEJ.ZGODNIE Z TWOIMI ZALECENIAMI,DROGI ZAŻENOWANY,ZACZĄŁEM STOSOWAĆ KARY CIELESNE W STOSUNKU DO TOWARZYSZKI MEGO ŻYCIA I MYCH LATOROŚLI.EFEKTY PRZEROSŁY MOJE OCZEKIWANIA!W DOMU PANUJE PORZĄDEK A ŻONA STAŁA SIĘ POKORNA JAK NIGDY DOTĄD,TAK SAMO DZIECI!NIE ZDECYDUJĄ SIĘ NA WYKONANIE JAKIEJKOLWIEK CZYNNOŚCI BEZ MEGO POZWOLENIA.JESTEM CI GŁĘBOKO WDZIĘCZNY ZA TWE MĄDRE I PONADCZASOWE RADY.SZCZĘŚĆ BOŻE!

DŻENTELMEN
2007-03-06 14:58:43
MĘŻCZYZNA WYMIERZAJĄCY KARY CIELESNE NALEŻĄCEJ DO NIEGO NIEWIEŚCIE OKAZUJE JEJ PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ,Z TYM,ŻE JEST TO MIŁOŚĆ SUROWA I WYMAGAJĄCA.NIEWIASTA POWINNA PRZYJMOWAĆ JĄ Z POKORĄ I SERDECZNIE DZIĘKOWAĆ ZA TE LEKCJE WYCHOWAWCZE.DZIĘKI NIM WZMACNIA SIĘ JEJ KONSTRUKCJA PSYCHICZNA I NIEWIASTA NABIERA MIŁOSIERDZIA,POKORY,WSPÓŁCZUCIA CIERPIENIE USZLACHETNIA.

Tuberoza
2007-03-06 16:19:42
Boże, jacy wy jesteście nudni.

Oliwcia:*:*
2007-03-06 19:10:38
Kiedy czytam początek wypowiedzi dżentelmena i zażenowanego to naprawde zbiera mi sie na wymioty i na... śmiech... tak śmiech bo są tak beznadziejnie starościeckie i nie ma w nich żadnej oryginalności... Dla porównania kiedy czytam wypowiedzi Tuberozy czy też Singla (których serdecznie pozdrawiam:) i wielu innych ludzi nawet Mostowiaka to czytam jej zaciekawieniem bo oni na jeden temat potrafią wypowiedzieć sie kilka razy nie powtarzajac słów użytych wcześniej a kiedy czytam te głupoty którymi wy (zażenowany, dżentelmen itp.) zaśmiecacie to forum to chce mi sie śmiać, płakać i nasłać na was mafie jednocześnie... a na dodatek sie powtarzace co jest straszliwie nudne:)

Oliwcia:*:*
2007-03-06 19:21:34
Szybki Lopezie ja bym Cię napewno nie zostawiła;) ale nie chwal sie tak swoją kasą bo wyjdziesz na lalusia któremu wszyscy wszystko podsuwają pod nos i bedziesz przyciągał tylko takie dziewczyny którym bedzie zależało tylko i wyłącznie na Twojej kasie:) Droga Tuberozo:) wydaje mi sie ze nie masz czego załować:) nie ma co szukać ideałów bo jak już sama zauważyłaś taki ktoś raczej nie istnieje moze na początku bedzie ideałem ale z biegiem czasu zobaczymy w nim jakieś cechy charakteru które nie beda nam pasowały a nawet beda nas draznic:)tak przynajmniej myślę:) zawsze byłam ufna:( zgubi mnie to kiedyś:)ale powoli oduczam sie wybaczania zawsze miałam coś takiego w sobie ze każdego starałam sie zrozumieć... I do tej pory sie stram... ale kiedy mnie skrzywdzi ktos na kim mi zależy to mimo bólu nie wybacze mu... teraz to wiem... bo ostatnio dużo nad tym myślałam...


2007-03-07 21:38:51
Oliwciu,człowiek uczy się całe życie. Wyciąga wnioski z różnych sytuacji.Niektórzy pozostają przez całe życie tacy sami, inni pracują nad swoim charakterem.Wiem,że taraz jestem zupełnie inna niż 10 lat temu.Los stawia na mojej drodze apodyktycznych ludzi.Właściwie przez całe życie muszę walczyć o to,żeby nie zatracić swojej osobowości.To trudne,tym bardziej ,że Ci ludzie byli lub są mi bardzo bliscy. Nie mam w sobie chęci dominacji ,ale nie pozwolę żeby ktokolwiek narzucał mi swoją wolę,do tego stopnia,żebym uzała jego zachowania i poglądy za jedynie słuszne i prawdziwe.Ty masz taki problem że starasz się każdego zrozumieć.Też na to kiedyś cierpiałam dopóki nie przekonałam się,że mnie jakoś nikt nie stara się zrozumieć i nie martwi się co będę czuła ,kiedy sprawi mi przykrość. Zapominam o tym,że mam myśleć tylko o sobie,kiedy takiej osobie dzieje się krzywda.Dobrze byłoby powymieniać się poglądami na ten temat ,ale na forum publicznym nie jest to możliwe, sama wiesz dlaczego.Pozdawiam Cię Oliwciu serdecznie:)

Tuberoza
2007-03-07 21:42:44
Mój komentarz powyżej.Wiosna działa na mnie tak,że nie mogę się skoncentrować.Jeszcze nie nadeszła (ta kalendarzowa) a już ją czuję.

Mostowiak
2007-03-08 14:05:21
Ludziska kochane,wy problemowe jak cholera i robita wy problema,gdzie ich ni ma.Ja tam nie kryja i pisał ja o tym,ze za mojom babkę ja wysoł,bo łona bogota igospodarka u niej wypasiona,a ze i w wyrku ona sakramencko dobra to i plus dodatkowy.Lopez,chopie,ja dam ci rada:sukoj,tak jak i sukołeś, babki majentnej,ali ty uwazać winien i na kobity biznesowe,bo i wśród takowych są cwaniary.Casem ma i łona firmicho,ali upada łono i kce taka dziołska złapoć chopa u którego firmisko w znakomitej kondycyji i kce łona pzez niego podreperowoć swojego biznesa.Ty tedy wynajmij se prywatnego detektywa,co to kobicine po kryjemu wybada i jesca sprawdzi,cy łona nie rozwódka i cy dzieciuków ni ma,bo i to moze kryć na pocontku pzed tobom.A jak okoze siem co łona kłomie-puść ty jom w tromba,bo łona cwaniara i kaj za ciebia wyńdzie moze ciem łokłamywoć jesce barziej i jesce i wykozystać ciem moze.Mnogo kobit pzy wyboze chopa kieruje siem tyz popendem,bo syćkie łone seks miłujom jak kóń łowies,pisał ja juz o tem.Co z tego,ze dziołszka bogoto jak w wyze do nicego?No,chyba,ze u ciebia seksowanie na planie dalsym,no to inno sprawa.Uwazaj ty tyz na babiny z anonsów,bo łone sponsorowania censto kocom i nieroz łone gadajom,ze sukojom chopa tylko do seksowania,a potem to łone zynić siem kcom albo chopa na dzieciuka złopoć.

Tuberoza
2007-03-11 16:08:07
Widzisz lopezie jakiego masz życzliwego i doświadczonego kolegę(Mam na myśli Mostowiaka.Życie to dżungla,trzeba być bardzo ostrożnym.No i kto by pomyślał,że mężczyżni też są narażeni na niebezpieczeństwo.Mogą zostać upolowani,chociaż to oni stworzeni są do polowania i zdobywania (według praw boskich i praw natury).Co to się porobiło?

Oświecony
2007-03-13 13:10:54
mostowiak i lopez mają sporo racji.kobiecie wystarczy zrobić dobrze i sypnąć kasą,a już jest zainteresowana mężczyzną.oliwciu,nie zostawiłabyś lopeza,bo sama jesteś dziewczyną zamożną.gdybyś nie miała własnego zaplecza finansowego,zajęłabyś się szukaniem kolejnego biznesmena,kiedy twój małżonek byłby pogrążony w bankructwie.skąd możesz zresztą wiedzieć,że postąpiłabyś tak a nie inaczej?nigdy nie przeżyłaś takiej sytuacji.są biznesmeni nie obnoszący się ze swoim bogactwem,nie sprawiający wrażenia bogacza,jak długo jednak można to ukrywać?kobieta wcześniej czy póżniej dowie się o tym.

Wawrzyniak
2007-03-13 14:03:01
Kobiety nader często ulegają złudnej pokusie mamony i właśnie niewiasty częściej cechuje nieposkromiona chciwość.Szatan stworzył mamonę by wodzić niewiasty na pokuszenie a na ich ofiary wyznaczył mężczyzn dobrze sytuowanych.W naszej ojczyżnie roi się od niewiast młodych wiekiem nastawionych ma terialistycznie do życia.Udowodnione jest,iż kobiety wychowywane w pokorze i dyscyplinie cechuje chrześcijańska skromność."Nie będziesz służył Bogu i mamonie."

Wawrzyniak
2007-03-13 14:19:26
Oliwciu,droga niewiasto,nie uwierzę,że trwałabyś przy swym ewentualnym partnerze w momencie jego bankructwa,jeśli nie posiadałabyś żródła twoich wysokich dochodów,o którym wspominałaś.Z twoich wypowiedzi wynika brak pokory i cenienia prawdziwych wartości,więc zapewne,jak zauważył oświecony,poszukałabyś sobie innego majętnego partnera.Teraz widzę w pełnym świetle niewysłowioną doskonałość rasy męskiej,bo czyż mężczyzna mógłby pozostawić majętną niewiastę samą sobie kiedy nie wiodło by się jej w finansach.Zresztą,uważam,iż zarabianiem pieniędzy powinni zajmować się mężczyżni,bo niewiasty mają inne obowiązki.

Oliwcia:*:*
2007-03-13 15:40:26
Wawrzyniaku nie znasz mnie... wiec nie zycze sobie od Ciebie takich komentarzy z których wynika że liczy sie dla mnie tylko kasa... nic o mnie nie wiesz więc to co myślisz o mnie zachowaj dla siebie... i te same słowa kieduję do Oświeconego... jeśli dalej macie zamiar mnie obrazać bo to wąłśnie robicie pisząc ze jestem nie stała w uczuciach i ze zależy mi tylko na kasie to nie róbcie tego bo się mylicie nie znacie mnie i nie macie zielonego pojecia jaka jestem i co bym zrobiła w takiej sytuacji... mam nadzieje ze zanim obrazicie mnie nastepnym razem to troszke sie jednak zastanowicie nad ty czy macie racje... Buziaki:*

Dżentelmen
2007-03-13 16:03:31
OLIWCIU,NIEDOSKONAŁA NIEWIASTO,PRAWDA ZAWSZE BOLI,DLATEGO ROZUMIEM TWOJE OBURZENIE.WIĘKSZOŚĆ NIEWIAST POŻĄDA PIENIĘDZY I OGÓLNIE KORZYŚCI FINANSOWYCH.WIĘKSZOŚĆ TYCH BŁĄDZĄCYCH STWORZEŃ JEST ZDOLNA DO PORZUCENIA SWEGO MĘŻA W SYTUACJI KRYZYSU FINANSOWEGO,JEDNAKŻE WIELE ZALEŻY OD ICH PANÓW.ISTOTY MĘSKIE,KIERUJĄC SIĘ WŁAŚCIWĄ IM MĄDROŚCIĄ,POWINNY ZWIĄZAĆ SIĘ Z PARTNERKĄ BOGOBOJNĄ O TRADYCYJNYCH POGLĄDACH,Z KATOLICKIEJ RODZINY,W KTÓREJ OJCIEC SPRAWUJE MIŁOSIERNE ACZKOLWIEK SUROWE KIEROWNICTWO.NIEWIASTY TAKOWE NIE POŻĄDAJĄ KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH,BO WPOJONO IM,ŻE W ŻYCIU SĄ WAŻNIEJSZE WARTOŚCI.JEŚLI JEDNAK MĘŻCZYZNA ZADŁUŻY SIĘ W NIEWIEŚCIE O SZOKUJĄCYM I NOWOCZESNYM ŚWIATOPOGLĄDZIE-ZAWSZE MOŻE JĄ NALEŻYCIE WYCHOWAĆ.NIEWIASTA POWINNA BYĆ PRZYZWYCZAJONA DO OTRZYMYWANIA SKROMNYCH ŚRODKÓW MATERIALNYCH JAKIE MIAŁA BY PRZEZNACZYĆ NA PIOTRZEBY DOMOWE.GDYBY ZAPRAGNĘŁA INNYCH PRODUKTÓW-NAJPIERW MUSI SKONSULTOWAĆ TĘ SPRAWĘ Z GŁOWĄ RODZINY I Z POKORĄ PRZYJĄĆ ODMOWĘ,GDYBY ZAKUP WYDAŁ SIĘ MAŁŻONKOWI ZBĘDNY I NIESTOSOWNY.JEŚLI PAN DOMU WYRAZIŁBY ZGODĘ-POWINNA Z POKORĄ UCAŁOWAĆ JEGO PRAWICĘ I UDAĆ SIE NA ZAKUPY W JEGO TOWARZYSTWIE.GŁOWA DOMU NA ZAKUP ODZIEŻY DLA SWEJ SŁUŻEBNICY KONIECZNIE MUSI UDAĆ SIĘ Z NIĄ I TO PAN POWINIEN WYBIERAĆ SKROMNĄ STOSOWNĄ DLA NIEWIASTY ODZIEŻ.KOBIETY ULEGAJĄ GRZESZNEJ POKUSIE KUPOWANIA ODZIEŻY NIESKROMNEJ,WŁAŚCIWEJ DLA LADACZNIC.JEŻELI W DOMU RODZINNYM MĘŻCZYZNA SPRAWUJE WŁADZĘ ABSOLUTNĄ,TAKŻE NAD BUDŻETEM RODZINNYM-PORZĄDEK RZECZY ZOSTANIE ZACHOWANY,A NIEWIASTA POZBĘDZIE SIĘ GRZESZNEJ POKUSY NIEUMIARKOWANIA W WYDATKACH.

Dżentelmen
2007-03-13 16:12:51
SZANOWNE NIEWIASTY,CZYTAJĄC WASZE KRNĄBRNE BUNTOWNICZE WYPOWIEDZI I NIEUZASADNIONE PRETENSJE,DOCHODZĘ DO WNIOSKU,ŻE MĄDROŚĆ I WŁAŚCIWE ROZUMIENIE CHRZEŚCIJAŃSKKIEJ TRADYCJI SĄ DANE WYŁĄCZNIE NADRZĘDNEMU GATUNKOWI MĘSKIEMU.WIELE TRACICIE ODWRACAJĄC SIĘ OD GŁOSZONYCH PRZEZE MNIE PRAWD BOŻYCH,ALE WYBACZAM WAM I Z CAŁEGO SERCA MODLĘ SIĘ ZA WAS,ZA WASZE NAWRÓCENIE.BŁOGOSŁAWIĘ Z CAŁEGO SERCA WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW,NAWET TYCH O PŁCI SŁUŻEBNEJ.

Oliwcia:*:*
2007-03-13 18:10:58
Dżentelmenie... To boli dlatego że nie jest prawda... gdyby było prawdą to by tak nie bolało...

Tuberoza
2007-03-13 19:21:16
Oj, nieładnie.Trzech facetów na jedną dziewczynę.To już o czymś świadczy(tylko tchórze tak postępują)Nie dopuściłabym do tego ,ale jest tak pięknie na świecie,chociaż jeszcze nie ma kalendarzowej wiosny,że grzechem(jeżeli mogę użyć tego słowa w takim towarzystwie)byłoby siedzieć w domu.Mało ostatnio pisałam,bo jestem cały dzień poza domem, a wieczorem odpoczywam.Mąż musi sobie radzić sam.Wie,że lubię się wybiegać i wydawać kasę.Uwielbiam wydawać jego kasę.Mężczyzna jest do tego stworzony,żeby zarabiać pieniądze a kobieta po to,żeby je wydawać.Jakiś porządek w naturze musi być.Oliwciu, dałaś im satysfakcję.Nie zauważyłaś,że oni lubią,kiedy kogoś dotkną do żywego.Zależy Ci na ich opinii?Chcesz możemy ich też ,,podotykać" co nam zależy?

Tuberoza
2007-03-13 19:45:06
Oliwciu, Ty sama najlepiej wiesz jaka jesteś.Ja też wiem.Panowie którzy zabrali tu głos,mają ptasie móżdżki,dlatego nie zauważają,tego co w kobiecie wartościowe i co daje się odczuć na podstawie wypowiedzi.Dla nich wszystkie kobiety, przepraszam niewiasty(archaiczny zwrot,ale niech im będzie)są takie same. Właściwie o mężczyznach można powiedzieć to samo.Nawet lopez leci na dziane niewiasty i nie wstydzi się tego:\ Pozdrawiam Cię Oliwciu najcieplej jak mogę:)

Wawrzyniak
2007-03-14 15:48:36
Nieszczęsna niewiasto,sytuacja Lopeza jest trochę inna.Co prawda błądzi on,poszukując partnerki realizującej się zawodowo,bo nie do tego Pan Bóg powołał niewiastę.Jeśli boi się osoby nastawionej na jego pieniądze,może rozwiązać swój problem nieco inaczej:niech szuka bogobojnej,pokornej dziewczyny z porządnej i dobrze sytuowanej rodziny,która wniesie do związku małżeńskiego pokażny posag.Zanim się z nią ożeni,musi postawić jej jeden warunek:ona będzie wykonywała wszelkie czynności domowe,do których została powołana przez Stwórcę,nie pomyśli nawet o rozpoczęciu kariery zawodowej,nie będzie pożądała życia w zbędnym dla niej luksusie.Zadowoli się minimum egzystencjalnym zapewnionym jej przez władcę domostwa,bo nadmierne korzystanie z finansów jest żle postrzegane przez Boga.

Oliwcia:*:*
2007-03-14 17:00:11
"Nieszczesna niewiasto" ha ha ha ha ha ha :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wawrzyniaczku kochaniutki nudzisz... poprostu nudzisz... ale jedno moge przyznac przy tych twoich debilnych tekstach usmiac sie mozna jak przy dobrej komedii... i jescze jedno pytanie do wawrzyniaka...W jakiego Boga Ty wierzysz??

Oliwcia:*:*
2007-03-14 17:01:01
Dzięki Tuberozo... ozdrawiam Cię serdecznie...Buźki:*:*


2007-03-14 17:01:15
*pozdrawiam:)

Dobry Wujek
2007-03-14 17:35:09
No,dziewczyno,to mi się podoba,wreszcie zareagowałaś na komiczne wypowiedzi Wawrzyniaka tak jak powinnaś już dawno,czyli zdrowym serdecznym śmiechem,bo facet jest cholernie komiczny.To samo mogę powiedzieć o Dżentelmenie i Zażenowanym.Trochę poirytowałaś mnie kiedy napisałaś,że jego uwagi cię bolą,bo to może świadczyć jedynie o tym,że przejmujesz się opinią kogoś,kto zasługuje jedynie na kpinę.Przyznaję,że zarówno Wawrzyniak jak i Dżentelmen mają interesujący styl pisarski.Chłopaki chyba przerobiły całe Pismo Święte,a że z właściwą interpretacją u nich krucho,to już inna sprawa.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów zdrowych na umyśle.Błogosławię z całego serca Dżentelmena i Wawrzyniaka.Amen.

Oliwcia:*:*
2007-03-14 19:07:47
Dobry wujku:)Doszłam do wniosku ze nie ma sie czym przejmować durnymi komentarzami "nawiedzonej trójki" niech myślą o mie co tam sobie chca ja wiem jaka jestem i wiedza to tez ludzie na których znajomosci mi zależy;) No wiesz co Dobry Wujku... jak mogłeś... nie pobłogosławiłeś Zażenowanego... I co sobie teraz biedaczek pomyśli... pomyśli że jest normalny a tak myśleć nie powinien:) Buziaki 4aal:*:*:* pozdrowionka dla Ciebie Dobry Wujku:)

Nemezja
2007-05-18 23:48:13
Ona - idealna i on - idealny, ale tylko w marzeniach, nigdy w rzeczywistości, bo inaczej spłoną marzenia i bedzie trzeba gorączkowo myśleć o nowych :)

Mostowiak
2007-05-19 11:34:07
Ja myśla,ze kobita to powinna być bogata jak cholera no i dobra w wyze,bo co to za zwiunzek z kobitom,co to do seksowania nie rychliwa?Nudny jakowyś...


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]