Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Głupie żarty na forum.
Autor: Zażenowany.
Ludzie,przestańcie sobie robić głupie dowcipy i wymyślać tematy forumtylko dla głupiej zabawy.Dotyczy to rzekomych autorów forum "Zakochałem się w dziwce"i szukam prawdziwego aryjczyka".Jeszcze bardziej żałośni są ludzie traktujący poważnie wypowiedzi tych autorów i podejmujący z nimi poważne dyskusje.Pożałowania godne


Myśliciel
2006-10-31 12:42:02
Całkowicie zgadzam się z tobą.Czemu w ogóle służą te żałosne dowcipy?Rozrywce?Jeśli tak-jest to rozrywka żenująca na bardzo niskim poziomie intelektualnym.

Nemezja.
2006-10-31 12:43:30
Po zapoznaniu się z treścią ostatnich wypowiedzi forumowiczów podzielam wasze zdanie.Myślicielu-w moich oczach zyskujesz coraz więcej.

Karolina
2006-10-31 12:45:21
Jeśli waszym zdaniem żarty i treści są tak żenujące,to po co sami je komentujecie i czemu to służy?!A ty,Nemezjo,zabujałaś się w tym nieszczęsnym Myślicielu(a raczej Pseudomyślicielu)?

Nemezja
2006-10-31 12:49:02
To ty,Karolino,jesteś nieszczęsną,infantylną kawalarą.Nie krytykuj ludzi,którzy funkcjonują na wyższym poziomie niż ty.

Wiedyn
2006-10-31 21:03:01
Wydaje mi sie, iż forum powinno być i mma nadzieję, że jest ogólnodostępne. Tak więc każdy może na nim napisać co chce w sobie tylko wiadomym celu (czy to prosić o poradę, czy radząc, czy nawet i dla zabawy), ważne żeby szanować i nie obrażać forumowiczów. Jeśli temat jest "głupi" to z braku reakcji umrze naturalną przyczyną - zapomnieniem. Myślę iż, sami decydujemy (my forumowicze o tym co się pojawia i na co zwracamy i poświęcamy swój czas), jeśli nie odpiszemy na jakiś "głupi" post więcej o podobnej treści się już nie pojawią! Nie wiem Karolinko kim jesteś, że stwierdzasz pewne rzeczy o Myślicielu i Nemezji. Jasnowidzem zapewne nie, a czy jeste sens gdybać ? Wątpię. Każdy ma swój intelekt i sam wybrał sobie nick, Ty użyłaś takiego a nie innego i inni go nie krytykują. Poza tym ewentualna miłość Nemezji to jest jej prywatna sprawa i to co z nią robi także, w Twojej wypowiedzi można wyczuć nutke zazdrości. Pozdrawiam bardzo serdecznie WAs: Myślicielu, Karolinko i Nemezjo I życzę wiecej uśmiechu i dobrej woli :)

Wiedyn
2006-10-31 21:05:19
P.S. Trudno stwierdzić obiektywnie na jakim poziomie kto funkconuje, (czasem jest to kwestia chwili, nastroju), wiec lepiej nie oceniajamy My, którzy sami będziemy oceniani. Nie oceniajmy po jednym poście :)

Myśliciel
2006-11-02 07:29:19
Faktycznie kiepskim żartem jest powoływanie się na drugą osobę i używanie jej nicku. Oświadczam, ja prawdziwy Myśliciel, że na tym forum wypowiadałem się od 24.lipca 2004 roku do dnia 20. października br. Ostatnią wypowiedź napisałem jako odpowiedź Karolinie dnia 20.X.br. Jako prawdziwy Myśliciel i Pytający nie mam nic wspólnego z postami z dnia 31.października br. Post , który teraz piszę jest moim ostatnim postem na tymże forum. Uczestnikom dyskusji za okres niemalże ( bez 4 dni ) dwóch lat serdecznie dziękuję. Było miło z Wami Drodzy wymieniać poglądy. Bye-bye. Administratora pozdrawiam. Administratorze napewno forum to jest ludziom potrzebne. Życzę więc wszystkiego najlepszego forumowiczom i Redakcji AMORY. Myśliciel ( prawdziwy Myśliciel )

Singiel
2006-11-02 14:16:44
Kochani,abstrachując od waszych wypowiedzi na temat głupich żartów na forum:kretyńskie żarty są nie tylko dziełem forumowiczów;jacyś pożałowania godni dowcipnisie wysyłają anonse,podszywając się pod osoby,które nie wiedzą nawet o istnieniu takowej gazety.Oczywiście,nie jest to reguła,ale w dwóch ostatnich numerach "Amorów"trafiłem na cztery fikcyjne oferty z Wrocławia:kawalarze wysłali fikcyjne oferty owych Pań i podpisali się ich imionami,co więcej dołączyli do nich prawdziwe adresy mailowe i numery telefonów.Przekonałem się o tym podczas próby kontaktu,zarówno mailowego jak i telefonicznego.Czemu mają służyć tego rodzaju dowcipy(zresztą sż to kawały niskiego lotu)?Zemsta,dowcip dla samego dowcipu,sprawienie komuś przykrości i przysporzenie kłopotów?Swoją drogą;dlaczego Redakcja nie dokonuje sprawdzenia czy anonse w istocie są prawdziwe,jak czyni to wiele podobnych pism?Rozumiem,można liczyć się z kosztami,jednak kawalarzy nigdy nie brakuje i wiadomo o tym odkąd pierwsze periodyki tego typu pojawiły się na polskim rynku.Poza tym;redakcje większości gazet matrymonialnych miały [poważne nieprzyjemności z powodu fałszywych anonsów,choć winę ponosi tutaj głównie pajac,który wysyła fałszywe oferty.

Nemezja
2006-11-02 19:54:38
Hmm... na każdym temacie mam jakiegoś klona :/ I chyba jedynie ŻENUJĄCE (pozwoliłam sobie użyć słowa, które jest bardzo gloryfikowane przez osobę podszywającą się pode mnie) jest w tym to, że osóbka podpisująca się nickami niektórych forumowiczów nie jest na tyle odważna by być sobą. Jeśli tak ekscytuje Cię bycie kimś innym, to może warto byłoby zgłoscić się do psychologia i o tym porozmawiać ;)

majka
2006-11-08 22:12:02
Smutno tu będzie bez Ciebie Myślicielu!!! Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Singiel.
2006-11-09 14:06:32
Zgadzam się z tobą,Majka a ciebie Myślicielu,pozdrawiam i szanuję.W pełni rozumiem twoją decyzję.Przykro mi tylko,że z powodu głupich dowcipów stracimy cię i twoje opinie oraz komentarze.Pozdrowienia.


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]