Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047677-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Wiersze mojego autorstwa(cała prawda o życiu)
Autor: Pesymista
Czarne Ściany Podcięte skrzydła... Wolno spadam do poziomu gdzie czarne ściany ustawione w nieskończoność Bez końca...szereg... Niemy kondukt pogrzebowy wstrzymany brakiem światła... Czas nieokreślony... Zrozum Zrozum,że jesteś tylko pionkiem Jednym z tych ślepo błądzących po ziemi Skutych w te same prawa i reguły Poddanych jednej symetrii Zrozum,że jesteś tylko lunatykiem Z tych przechodzących po cieniutkiej linie Wypłakujących skargi pod księżycem Więc nie ujawniaj,że inaczej myślisz Zrozum i wreszcie przestań się wychylać Bo możesz stracić to,co już posiadasz Nie szukaj sensu,nie zadawaj pytań Bo jesteś pionkiem i musisz udawać


tuberoza
2006-12-07 13:38:27
To straszne co piszesz .Też jestem pesymistką,ale nie do tego stopnia.Bez wychylania się,życie straciłoby sens.

Mostowiak
2006-12-07 17:16:09
Wicie ludziska jaki jest ten cały sens życia?Popić łokowity,poszturchać babę,nażreć się krupnioków a w niedziele-do Kościółka!Mam nadzieje,że tą całą Teodozję tam spotkam i do wyra ją zaciągnę!

Dobry Wujek
2006-12-08 10:47:04
Mostowiaku,powodzenia!Z wypowiedzi Teodozji wynika,że pomimo swojej pruderii nie stroni od samotnych "zabaw"ze sobą,więc jeśli zadziałasz umiejętnie-zaciągniesz ją do łóżka.Teodozja wreszcie zakosztuje zbliżenia z mężczyzną,które z pewnością da jej większą satysfakcję niż autoerotyzm i sex przez internet.Cicha woda brzegi rwie.

Pesymista
2006-12-08 10:51:03
Mostowiaku,chociaż twój dowcip,jak słusznie ktoś zauważył jest bardzo ciężki myślę,że taka osoba jak ty jest potrzebna na forum.Twoje rubaszne "koszarowe"wypowiedzi powinny być odczytywane pacjentom chorym na depresję jako świetna maść na rany codzienności. Udało ci się poprawić mój paskudny nastrój.Dzięki.

Mostowiak
2006-12-08 10:52:43
Chopie,szkoda,że nie jesteś kobitą,wtedy mogliby my spotkać się przy gorzole i jeszcze lepiej ja poprawiłby ci nastrój.A w chopach ja nie gustuje.Pozdrowienia.

Pesymista
2006-12-28 13:36:46
Tym razem,dla odmiany,wierszydło mojego autorstwa,które z pewnością spodoba się Teodozji. Padnij krzyżem! Padnij krzyżem ludu nasz Zlizuj butów kurz kapłana Boże owce niczym psy Liżą buty swego pana Padnijkrzyżem ludu nasz Kiedy wkroczysz do obory Mocną gębę Pasterz ma Służą byki i maciory Lśniące rzędy pełnych tac Stoją wokół świętej krowy To nic,że lud z głodu padł Pasterz ma samochód nowy

Malkontent
2006-12-29 15:14:29
Brawo!To mi się podoba!Od razu widać,że jesteś trzeżwo myślącym facetem i nie ma w tobie dewocji i zakłamania,które cechują wiekszą część naszego społeczeństwa.W tym wierszu widzę nie pesymistę a realistę.

Pesymista.
2007-01-05 14:00:53
Kolejny wiersz: NIEWOLNICY Pejzaż ma kolor pawia/zabłąkani włóczędzy skąpani w tęczy neonów/nie mogą zmyć mroku/ Przezroczystość zbiera żniwo w okolicy/Różowe słonie tańczą na bruku/światła stają się zimne.../ Niewolnicy nie widzą już słońca

Singiel
2007-01-05 14:52:18
Przyznaję,że wiersz pt."Niewolnicy"podoba mi się najbardziej spośród wszystkich wierszy twojego autorstwa,które zamieściłeś na swoim forum.Jest piękny w swej tragiczności,potrafiłeś w cudownie poetycki sposób zilustrować problem miejskich alkoholików,całą beznadzieję i rezygnację osób będących w ostatnim stadium alkoholizmu.Pięknie i jednocześnie autentycznie i zrozumiale.


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]