Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

warto się ciąć przez chłopaka??
Autor: Tajemnicza:((
Jak myślicie warto się ciąć przez chłopaka??? to jest mój problem i nie wiem jak skończyć z tym!!! Moja znajoma stale się tnie!!! uważa że to jest jej choroba!:(


tuberoza
2007-01-22 17:32:20
Nie jestem psychiatrą,ale też uważam ,że to choroba.Czy Ty też, Tajemnicza,masz zamiar ciąć się przez chłopaka?.Nie rób tego, no chyba,że ta choroba jest zarażliwa,w takim razie nie stykaj się ze znajomą.Na świecie jest cała masa chłopaków i niech oni się tną przez dziewczyny.Rzadko się jednk słyszy o takich przypadkach.Szkoda życia na cięcie ,jest tyle o wiele przyjemniejszych rzeczy.Pomyśl o nich.

Tajemnicza:((
2007-01-22 21:56:34
Dzięki :)

Wiedyn
2007-01-23 13:55:24
Nie warto ani się ciąć przez nikogo ani zadawać sobie lub komuś bólu. Wyrzuć go ze swego "lepszego" świata, pamiętaj to co miłe i żyj na nowo, z nową nadzieją i z nową wiarą na to czego poszukujesz. Powodzenia

Mostowiak
2007-01-23 14:31:50
Kobito,a po cholerę się ciąć?Chopa zawsze se znajdziesz.Baby,zamiast se rozpacząć,znajdżcie se chopa i liżcie z nim do wyra.Syćkie dziołchy co to się tnom to zapraszam do mnie do Grabiny.Poipjemy nalewecki,pójdziemy na sianeczko i smuteczki odejdom jak rękom odjął.

tuberoza
2007-01-23 22:02:55
A nie boisz się chopie,że potem te dziewczyny będą się ciąć przez Ciebie i będziesz je mieć na sumieniu.

Tajemnicza:))
2007-01-24 21:58:30
Dzięki bardzo za komentarze bussiaczki:*

Dobry Wujek
2007-01-27 11:13:25
Tuberozo,masz częściowo rację,że dziewczyny,po zbliżeniu z Mostowiakiem mogą się przez niego ciąć,ale przyczyna będzie taka,że stosunek z Mostowiakiem będzie dla nich bolesnym,traumatycznym przeżyciem,może nawet wstrząsem,który doprowadzi je do tak rozpaczliwego kroku.

Singiel
2007-01-31 12:35:03
Słuszne uwagi,Dobry Wujku.Jeśli w istocie Mostowiak przejawia zachowania takie jakie opisuje w swoich wypowiedziach i ma konsumcyjne seksualne podejście do przedstawicielek płci pięknej a oprócz tego nie dba o higienę(oznajmił to na jednym z forów-współczuję niewiastom decydującym się na zbliżenie z takowym osobnikiem.No,chba,że jego potencjalne partnerki charakteryzują się podobnymi "przymiotami".Niejednokrotnie widziałem dziewczęta z pasją lubujące się w panach w odrażających,niechlujnych i nierzadko nie stroniących od napojów wyskokowych (pary tego rodzaju widuję nieraaz na ulicach mojego miasta).To,co dla przeciętnego człowieka jest żałosne i odrażające,dla innego może stanowić niebywałą zaletę.Trudno mi to zrozumieć,ale takie przypadki istnieją,również wśród mężczyzn.Nie wspomnę już o rozmaitych dewiantach seksualnych,u których podniecenie wzbudzają obrzydliwe praktyki związane z przemocą i "obcowaniem"intymnym z...powstrzymam się od nazwania rzeczy po imieniu,żeby nie stać się równie wulgarnym i obscenicznym.Zresztą,sfera seksualności jest niekiedy bardzo...hm...zadziwiająca i pełna niespodzianek.

Tajemnicza:((
2007-02-01 21:34:43
dzięki za komenty ..:*

Oliwcia:*:*
2007-02-02 18:23:36
Nigdy w życiu!! Niewarto się ciąć przez chłopaka!! Choćby nie wiem jaki był wspaniały!!! Jeszcze sie taki nie urodził kóry warty by był naszego bólu i łez...

Singiel
2007-02-03 13:23:33
Oliwciu,zgadzam się z tobą całkowicie,że nie warto ciąć się przez chłopaka,nie warto w ogóle wyrządzać sobie krzywdy z tego powodu.Odnoszę jednak wrażenie(nie jestem pewien,czy mam rację),że w twojej świadomości funkcjonuje stereotyp faceta-nieczułego samca i zawsze pokrzywdzonej kobiety-anioła bez skazy.Nie zgadzam się z takim pojmowaniem relacji damsko-męskich. Tak samo nie rozumiem facetów,którzy uważają,że wszystkie dziewczyny są takie same,zależy im tylko na jednym,nie mają za grosz wrażliwości e.t.c.Osoby wrażliwe i wartościowe są zarówno wśród przedstawicielek płci pięknej jak i tej nieco brzydszej.Niedawno mój serdeczny kumpel ze studiów po rozstaniu z dziewczyną podciął sobie żyły.Na szczęście w jego mieszkaniu pojawiła się jego siostra i w porę trafił do szpitala.Nie tylko dziewczęta przeżywają emocjonalnie zdradę i odrzucenie;mężczyżni również (oczywiście,nie wszyscy).Potrafię zrozumieć osoby,które srogo się zawiodły na partnerze/partnerce,który był/była da nich wszystkim i staram się ich nie oceniać,ale...warto się zastananowić,czy możemy patrzeć na cały świat przez pryzmat własnych doświadczeń?Jest to stereotypowe postrzeganie rzeczywistości,wiem o tym z autopsji.Oliwciu,jeśli się pomyliłem-z miejsca cię przepraszam.Uważam,że jesteś madrą,wrażliwą i wartościową.Pozdrawiam cię serdecznie.Jeśli zechcesz odwiedzić moje forum:Samotność z własnej winy-zapraszam.

Singiel
2007-02-03 13:28:29
Jeszcze jedna istotna sprawa:wielu mężczyzn udaje cynicznego twardziela,a tak na prawdę pod tym pancerzem kryje się wrażliwy,wartościowy facet.Oczywiście,nigdy nie wolno generalizować,zdarzają się panowie,którzy w istocie są samcami,nie liczącymi się ze swoimi partnerkami,traktującymi je podle i niestety wiele(nie mówię,że wszystkie)pań wiąże się z takowymi mężczyznami.Tylko czy postawy i zachowania tego rodzaju można przypisywać jednej płci?

Mostowiak
2007-02-06 15:13:21
Ja tam szanujem swoją Baśkę.Gdyby kobit nie było,to kto by prał,gotował,sprżontał chałupe,prasował no i zkim by chopy do wyra leżli?No i komu by rogi przyprawiali.Kobity potrzebne som i trza je szanować,tak jak ja szanujem swojom Baśkę.

Dżentelmen
2007-02-06 15:15:20
ZGADZAM SIę Z TOBą MOSTOWIAKU.KOBIETY Są POWOłANE DO SPEłNIANIA POWINNOśCI O KTóRYCH PISZESZ,W ZWIąZKU Z TYM Są POTRZEBNE I NALEżY JE SZANOWAć.

Oburzona
2007-02-06 17:30:22
Z ciebie to taki dzentelmen jak z koziej dupy trąbka a ty Mostowiak jesteś jeszcze gorszy.

Aurora
2007-02-07 12:14:09
Słusznie powiedziane.Wszyscy faceci to męscy szowiniści.

Mostowiak
2007-02-07 12:20:47
Dziołszki,zamiast glendzić na forum zajmijcie sie wy pichceniem obiadu,sprzątaniem i syćkim tym do czegoście powołane.Potem se troche odpocznijcie,bo wasze chopy jak wrócom z roboty pewnikiem kcom was widzieć jako atrakcyjne a nie zaniedbane kury domowe.

tuberoza
2007-02-08 21:53:49
Kto by to pomyślał,że mamy 2007 rok.Sądząc po wypowiedziach wydaje mi się,że cofnęłam się do roku 1900 albo jeszcze dalej wstecz.Przypominam sobie,że mój dziadek,który miałby teraz 107 lat,też miał takie poglądy,jak Ty Mostowiaku i Ty Dżentelmenie:P Dziewczyny nie bierzcie tego serio,przez nich przemawia tylko urażona męska duma,to całkiem zdrowy objaw.

tuberoza
2007-02-08 21:55:16
Kto by to pomyślał,że mamy 2007 rok.Sądząc po wypowiedziach wydaje mi się,że cofnęłam się do roku 1900 albo jeszcze dalej wstecz.Przypominam sobie,że mój dziadek,który miałby teraz 107 lat,też miał takie poglądy,jak Ty Mostowiaku i Ty Dżentelmenie:) Dziewczyny, nie bierzcie tego serio,przez nich przemawia tylko urażona męska duma,to całkiem zdrowy objaw.

asia
2007-02-09 12:33:29
Hehehe zpoko Tuberozo masz rację

Singiel
2007-02-09 12:42:55
Masz sporo racji,Tuberozo.Na szczęście nie wszyscy mężczyżni mają takie poglądy dotyczące roli kobiety.Znam też kilka pań twierdzących,że w związku dominnantem powinna być kobieta.Panie te krytykują męskich szowinistów i jednocześnie upodabniają się do nich.Przykre aczkolwiek prawdziwe.W wielu małżeństwach i związkach rzeczywiście toczy się codzienna wojna płci,o której piszesz.Dopóki zarówno panie jak i panowie nie zrozumieją prostego faktu (jeśli kiedykolwiek to nastąpi),iż w związku prawdziwą zgodność i harmonię daje równouprawnienie,wiele związków będzie sie rozpadać,przeżywać kryzysy,popadać w wegetację e.t.c.Zresztą;męscy szowiniści i dominujące kobiety będą istnieć i funkcjonować zawsze.Pozdrawiam cię serdecznie.

Mostowiak
2007-02-09 16:17:49
Tuberoza,gdyby ty moja była,to ja bym cię z chałupy nie wyuszczał,bo z ciebie babka do tanca i do różańca.Pichciła by ty mnie obiady,gotowała,prała,sprzątała,prasowała i cóś jesce...Ja to wim,co was nase uwagi bolom,ale taka rola dziołchy:chłop,dzieciuki i chałupa.Dziołszki takiego zywota kcom i potzebujom,choć pewnikiem niektóre o tym nie wiedzom.Jak tego nie majom,to dostajom szmergla.Kobity zamęzne;błogosławcie swych ślubnych,bo bez nich wase zycie byłoby nic nie warte.

tuberoza
2007-02-12 21:12:28
Ciekawe teorie snujesz Mostowiaku,trzeba to gdzieś opublikować,bo może rzeczywiście niektóre dziołszki pewnikiem nie wiedzom jakiego żywota kcom i potrzebujom. CHciałabym tylko wiedzieć na czym ów szmergiel,czyli choroba psychiczna polega. NIgdy o niej nie słyszałam.Wiesz, możesz zostać sławnym człowiekiem,kiedy zaczniesz zgłębiać temat,cały świat się tym zainteresuje i kobiety nareszcie będą szczęśliwe tylko dzięki Tobie.Też mam prawo trochę pofantazjować...

tuberoza
2007-02-12 21:21:29
Ciekawe teorie snujesz Mostowiaku,trzeba to gdzieś opublikować,bo może rzeczywiście niektóre dziołszki pewnikiem nie wiedzom jakiego żywota kcom i potrzebujom. CHciałabym tylko wiedzieć na czym ów szmergiel,czyli choroba psychiczna polega. NIgdy o niej nie słyszałam.Wiesz, możesz zostać sławnym człowiekiem,kiedy zaczniesz zgłębiać temat,cały świat się tym zainteresuje i kobiety nareszcie będą szczęśliwe tylko dzięki Tobie.Też mam prawo trochę pofantazjować...

tuberoza
2007-02-12 21:25:37
Nie wiem dlaczego mój komputer się jąka(Zamiastjednej wypowiedzi wchodzą dwie takie same)Przepraszam w jego imieniu:)

Mostowiak
2007-02-13 14:04:30
Kobito,szmergiel takowy wyglunda tak,ze kobitom,co to dzieciuków i ślubnego nie kcom mieć i kcom,jak to wy miestowe godocie zawodowo siem realizować,za bardzo niezalezne sie stajom i zapominajom,ze to chop w domu żondzi.Ja myśla co to te dwie zecy (praca dum)pogodzić mozna.A jak?Ano,kobita,co to pracuje,casem długo to wiecorkiem jesce obiadki winna pichcić na dzień nastempny a jak z roboty se wruci,to nie to zeby legła na tapcanie,tylko chałupe opozondzała i syćko w chałupie porobiła.Jesce w drodze do dumu powinna chopu gazete kupić a jak łon przyńdzie,to kapcie mu powinna pzynieść,łobiad bez odpocynku podać i serdecnie go powitać,bo to wiadomo,jej pan i władca i szanować go trza jak cholera.Wiecorkiem jak kobita taka zmencona jest,to nie tam łazić z babkami na kominy,cy telewizornie łoglundać,tylko pospać ze dwie godzinecki pzed nockom,bo nockom to powinność musi se spełnić i z chopem swoim w wyrku pohulać.Widzicie,kobity kochane,ze rola kobity pracujoncej to trudna sakramencko i cy to nie lepiej nie łazić do roboty,tylko w domu syćko robić.Wtedy icasu wiencej ma kobita i łodpocnie wiencej.Choppy to wasi pany i władcy absolutne,tego nawet i te feministki nie zmieniom.Dziołchy chopom wdzienczne winny być za to co ich majom i ze ich tzymajom krutko,bo jak kobita swobody ma za duzo to i jej siem w głowie miesa i buzy ona łodwiecny pozondek zecy.Duza bużka.

tuberoza
2007-02-13 20:20:30
Wiesz co Ci powiem Mostowiaku,już jakbym to gdzieś słyszała(od mojego dziadka) Chociaż tyle te biedne chopy Twojego pokroju i te o przedwojennej mentalności mogą użyć w życiu.To dobrze wpływa na ich zakompleksione natury.Czujesz się na pewno bardzo dowartościowany kiedy baba skacze koło ciebie.Wiesz,że chop co nic nie umie zrobić koło siebie to kaleka i jeśli zabraknie mu opiekunki...(bo czasem takie rzeczy się zdarzają)domyślasz się co będzie przypali nawet wodę w czajniku.No ,chyba, że będzie bogaty i zatrudni sobie gosposię,Ale obawiam się,że za wszystkie usługi,o których pisałeś słono sobie policzy i będziesz tak wyglądać 8( albo tak :-o .Pozdrawiam .Duża bużka.

Nemezja
2007-02-13 20:29:05
Można się ciąć... i nie tylko przez chłopaka, cała masa powodów się znajdzie, choć innym będą się one wydawały błahostkami, dla Ciebie będzie dość mocnym argumentem by "głaskać" skórę ostrymi narzędziami... W pewnym momencie możesz już nad tym nie panować, stanie się to jakby rytuałem... i chyba najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do lekarza, tego od duszy, on pomoże zrozumieć, wykrzyczeć się w inny sposób... niekoniecznie trzeba krzywdzić siebie i obwiniać o wszystko... chyba, że ból sprawia przyjemność... Różnie to bywa, każdy jest inny ;) Pozdro

tuberoza
2007-02-13 20:40:24
Wiesz co Ci powiem Mostowiaku,już jakbym to gdzieś słyszała(od mojego dziadka) Chociaż tyle te biedne chopy Twojego pokroju i te o przedwojennej mentalności mogą użyć w życiu.To dobrze wpływa na ich zakompleksione natury.Czujesz się na pewno bardzo dowartościowany kiedy baba skacze koło ciebie.Wiesz,że chop co nic nie umie zrobić koło siebie to kaleka i jeśli zabraknie mu opiekunki...(bo czasem takie rzeczy się zdarzają)domyślasz się co będzie przypali nawet wodę w czajniku.No ,chyba, że będzie bogaty i zatrudni sobie gosposię,Ale obawiam się,że za wszystkie usługi,o których pisałeś słono sobie policzy i będziesz tak wyglądać 8( albo tak :-o .Pozdrawiam .Duża bużka.

Tajemnicza:)
2007-02-13 21:50:08
dzięki za komenty bussiaczki pozdrawiam

Dżentelmen
2007-02-14 12:36:58
TUBEROZO,NIE MASZ SIĘ CZYM OBURZAĆ.KOBIETY ZBYT WYEMANCYPOWANE NAMAWIAM,BY ZAJRZAŁY DO PISMA ŚWIĘTEGO I PRZECZYTAŁY WNIM CO POIWNNA ROBIĆ KOBIETA,DO CZEGO ZOSTAŁA STWORZONA.EWA POWSTAŁA Z ŻEBRA ADAMA I JEST PO TO BY SŁUŻYĆ MĘŻCZYŻNIE.JEST RÓWNIEŻ PORÓWNANA DO WINOROŚLI,JEST ONA TEŻ PO TO,BY RODZIĆ DZIECI.WIADOMO,IŻ KOBIETA,KTÓRA CHOĆ RAZ NIE URODZI DZIECKA POPADA W SWOISTE SZALEŃSTWO I WYSTEPUJĄ U NIEJ RÓŻNE ABERACJE(NERWICE,PRÓBA ZASPOKAJANIA INSTYNKTU MACIERZYŃSKIEGO POPRZEZ NADOPIEKUŃCZOŚĆ W STOSUNKU DO MĘŻA) WIADOMO RÓWNIEŻ,ŻE NAJPIERW SUFRAŻYSTKI A PÓŻNIEJ FEMINISTKI PRZEWRÓCIŁY I PRZEWRACAJĄ NADAL RZECZYWISTOŚĆ DO GÓRY NOGAMI.KOBIETY ZBYT WYEMANCYPOWANE I POŚWIĘCAJĄCE SIE PRACY ZANIEDBUJĄ DOM,MĘŻA I DZIECI,KTÓRE POZBAWIONE OPIEKI WPADAJĄ W ZŁE TOWARZYSTWO.KIEDYŚ KOBIETY BYŁY DUMNE Z ROLI ŻON I MATEK,BO JEST TO ROLA CHWALEBNA NADANA IM PRZEZ BOGA.ICH KOBIECOŚĆ BYŁA OPIEWANA PRZEZ ROZMAITYCH TWÓRCÓW A MĘŻCZYŻNI WIELBILI JE I TRAKTOWALI JAK BOGINIE I DAMY.JAK ZAUWAŻYŁ MOSTOWIAK;MĘŻCZYZNA JEST GŁOWĄ A KOBIETA SZYJĄ JEZUSA.TUBEROZO,TWÓJ DZIADEK BYŁ PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ I BARDZO MĄDRYM,SZANUJĄCYM TRADYCJĘ CZŁOWIEKIEM I MĄDROŚCI TEJ POWINNY UCZYĆ SIĘ OD NIEGO WSZYSTKIE FEMINISTKI I PSEUDONOWOCZESNE KOBIETY.JEŚLI TWOJA BABCIA SPEŁNIAŁA JEGO ŚWIĘTĄ WOLĘ NADANĄ MU PRZEZ STWÓRCĘ,RÓWNIEŻ ZASŁUGUJE NA SZACUNEK I UZNANIE.

Zażenowany
2007-02-14 13:32:28
Pęd cywilizacji i fałszywe prawdy sprawiły,że kobiety zapomniały o swej podstawowej roli.Ma to bardzo zły wpływ także na rynek pracy w Polsce,bo panie,które ubzdurały sobie karierę zawodową,zabierają pracę mężczyznom,a ci nie mogą utrzymać rodziny.Nie ma odwrotu z tej złej drogi,kobiety stają się coraz bardziej wyemancypowane i strach pomyśleć co będzie dalej...

Nemezja
2007-02-14 14:02:44
Matko kochana, aż mi się włosy na głowie jeżą... Nie róbcie z nas, kobiet, niewolnic!!! Nagle ockneliście się, że nie ma Wam kto ugotować, uprać, wyprasować, rozłożyć uda na każde zawołanie i niańczyć później dzieciaki?! Macie tyle potrzeb, do którym potrzebna Wam jest kobieta, tylko szkoda, że zapomnieliście, że i my także mamy jakieś potrzeby, pragnienia... Załamujecie mnie bezradni mali chłopcy... Dorośnijcie i zrozumcie, że związek między kobietą a mężczyzną to obustronny przepływ myśli, zachowań, uczuć, itd.... a nie tylko branie! umiejętność zawierania kompromisu, a nie wymaganie całkowitego posłuszeństwa... widocznie Pismo Święte się myli! Choć nie tylko w tej kwestii :)

Wawrzyniak
2007-02-14 14:08:09
Chłopaki,wiele zależy od nas samych.Kobietę można odpowiednio wychować.Jeśli w domu panuje należyta dyscyplina i żonę trzyma się krótko,niebawem uświadomi ona swoją rolę w małżeństwie i rodzinnym domu.Nieraz jednak kobietę należy wysłać do roboty,gdy pensja męża jest za niska i musi ona wspomóc budżet rodzinny.Jeśli kobieta ma ciągotki do zdrady-może wykonywać pracę chałuopniczą w domu i być obecna przy telefonie,żeby małżonek mógł ją skontrolować kiedy zachodzi teka konieczność,tylko wcześniej musi on wyznaczyć jej odpowiednie godziny jakie powinna poświęcić na zrobienie zakupów.Trzeba pamiętać,że nawet kobieta będąca gospodynią domową,powinna mieć napięty harmonogram zajęć,przygotowany przez męża w formie pisemnej.Wtedy nie będzie miała czasu nas ewentualne sprowadzanie sobie kochanków do domu,pod nieobecność małżonka.

tuberoza
2007-02-14 18:00:34
Boki rwać...Chyba nawet feministki nie mają takich poglądów.Popieram całkowicie Nemezję,także jej wypowiedż na temat Pisma Świętego. Jeżeli chodzi o traktowanie kobiet służenic, to mylisz się dżentelmenie mówiąc, że były traktowane jak damy i boginie... Nie będziemy przecież cofać się do epoki kamienia łupanego,żeby przywrócić dawny porządek świata.To już należy do historii i nawet najbardziej zaciekli przeciwnicy feministek nic na to nie poradzą...daremne żale,próżny trud,bezsilne złorzeczenia.Przeżytych kształtów żaden cud nie wróci do istnienia.Świat nam nie odda, idać wstecz,zniknionych mar szeregu.Nie zdoła ogień ,ani miecz powstrzymać myśli w biegu. Trzeba z żywymi naprzód iść,po życie sięgać nowe,a nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę .Wy nie cofniecie życia fal, nic skargi nie pomogą ... daremne żale ,próżny trud-świat pójdzie swoją drogą. Dużo buziaków dla pokrzywdzonych przez życie PANÓW z okazji Walentynek:*:*:*

tuberoza
2007-02-14 18:37:51
Chciałabym jeszcze coś dodać:chłopaki nie wpadajcie w histerię.Jesteście przecież tacy mądrzy, silni, dacie sobie radę,nawet wtedy kiedy kobiety opanują wszystkie stanowiska pracy.A może boicie się ,że kiedyś to one zagonią Was do garów, do dzieci i karzą sobie usługiwać? Będziecie mieć jednak pewną ulgę w tej sytuacji.Nie będziecie nigdy rodzić ,a kobiety będą was wielbić za waszą rolę ,traktować jak bogów a poeci będą na waszą cześć pisać poematy.

mimi
2007-02-14 21:16:25
Pismo Święte czy Koran oto jest pytanie?To co piszesz Dżentelmenie podpada bardziej pod Koran.

lulu
2007-02-15 01:17:27
spoko komenty porazka

Singiel
2007-02-15 11:49:06
Kiedy czytam wypowiedzi Dżentelmena mam przed oczami treść jednej z ulotek,które rozdawały anarchofeministki kilka lat temu na wrocławskim rynku.Widniały na niej przelane na papier interesujące pomysły,że facetów należy wykastrować,zapędzić do garów e.t.c.Członkinie tej organizacji nie uświadamiały sobie jak bardzo upodabniają się do męskich szowinistów,których tak zawzięcie krytykują.Nie uświadamiały również sobie,że nie dążą do równouprawnienia tylko do dominacji nad mężczyznami.Dżentelmen,Wawrzyniak i Mostowiak stanowią męskie odpowiedniki owych radykalnych feministek (wyłączam tutaj członkinie innych organizacji feministycznych,będące bardziej wyważone).Drodzy Panowie,stając się radykałami,upodabniacie się do tych kobiet. Zarówno facetom pokroju Dżentelmena,Wawrzyniaka i Mostowiaka jak i anarchofeministkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia i jak najmniej radykalizmu,bo jak wiadomo niedaleka od niego droga do faszyzmu.Ciekaw jestem o jakiego rodzaju dyscyplinie pisze Wawrzyniak?Boję się pomyśleć...

Singiel
2007-02-15 11:51:40
Całkowicie zgadzam się z Nemezją.Jestem zwolennikiem równouprawnienia.

tuberoza
2007-02-15 12:04:23
Myślę tak samo jak Ty Singlu.Nie wiedziałam,że isnieje coś takiego jak anarchofeministki.Nie mam nic przeciwko mężczyznom,którzy zarabiają na rodzinę ani kobietom,które zostają domu,(sama poświęciłam swoje życie rodzinie)żeby dbać o rodzinę,ale to co oni napisali zakrawa na fanatyzm.Jedynym wyjściem dla tych osób jest jak trafnie napisałeś jest szybki powrót do zdrowia.

Mostowiak
2007-02-15 13:39:38
Ludziska,ja tyz myśla,ze równouprawnienie musi być,na pzykład w seksie.Pisał ja ze my zmojom slubnom ustalili se łotwarty zwiunzek i ona moze zhopami na bocku hulać i ja se inne dziółszki nieraz na sianecku połobracam.Poszli my se na kompromis i nam z tym piknie.Tyz umia ja iść na kompromis. I gdyby ze mnie był szowinista menski to ja by tylkokciał zeby to tylko ja hulał z innymi kobitami a Baśce bym nie pozwalał.A ja pozwolił i pozwalam,wienc nie godojcie,ze ja chop nienowocesny.Myśla,ze mnogo kobit kciało by takiego układu jak mój z mojom zonkom,nawet te kobity,co to siem na tych forach zjawiajom.

tuberoza
2007-02-15 21:37:48
Ściągnąłeś na forum demony ,a teraz się tłumaczysz.Teraz drżyj ze strachu,bo dżentelmen nawróci na drogę cnoty wszystkie kobitki i co wtedy będzie z tobą.Szkoda cię,bo ludzkie z ciebie panisko,pomimo tego co pisałeś wczoraj.

Mostowiak
2007-02-16 15:10:01
Kobito kochana,ja tam nie wierza,co by Dżentelmen tak naprowda móg nawrócić syckie kobity,bo nie syćkie tego kcom,choćby wy syćkie z nosych forów.Ja to tyz myśla,co zawse bedom kobitki co to do kościółka chodzom,na codzień zgrywajom takowom Joanne Darkowom,a po kryjemu doma z chopem se chulajom pod piezynkom.Te moherowe berety z mojej Grabiny to niby takie świnte a ja juz z nimi nieroz pohulał w obórce na sianecku i w seksie to one jak spirytus.Kobito,jak wy miestowe to nazywocie:podwójna moralność?Mnogo kobit ichopów,co to świntych udajom to nieżle se pocyno jak inne ludzie nie wiedzom.Ja mysla,ze Dżentelmen tyz kobity lubi w wyrku,bo nie po to ma on ptoka,coby nim hierbatem mieszoć.Ja tam wim,że tradycja mozna łoncyć z nowocesnościom,bo kobita co to za gospodynie domowom robi to moze tyz na bocku mieć kochanka lu kochanków albo i kochanicę,bo i tak bywa,za zgodom swego ślubnego.Przeca my w Europie jużem jest i tam ni takie fantazje łodchodzom.Ja myśla,co posłuseństwo kobity dla menza i jej skoki na bocki nie kłócom siem ze sobom,jeśli ślubny ło tym wi.Pozdrowaśki.

Dżentelmen
2007-03-01 16:23:31
MOSTOWIAKU,PODLE CZYNISZ BRUKAJĄC ŚWIĘTOŚĆ CZŁONKIŃ RODZINY RADIA MARYJA,BO SĄ ONE PRAWDZIWYMI CHRZEŚCIJANKAMI SZANUJĄCYMI ŚWIĘTE TRADYCJE I PRZEDE WSZYSTKIM KIEROWNICZĄ ROLĘ MĘŻCZYZN W ŻYCIU RODZINNYM.BULWERSUJĄ MNIE TWOJE FAŁSZYWE POMÓWIENIA,PONIEWAŻ WIEM,IŻ NOBLIWE TE DAMY UPRAWIAŁY NIEGDYŚ SEKS JEDYNIE ZE SWYMI MĘŻAMI I WYŁĄCZNIE W CELACH PROKREACJI.NIE BRAK TEŻ WŚRÓD NICH PAŃ WYTRWAŁYCH OD ZAWSZE W DZIEWICTWIE I CZYSTOŚCI,BO TAKIE ZŁOZYŁY NIEGDYŚ ŚLUBY.CZŁONKINIE RODZINY RADIA MARYJA SĄ NIELICZNYMI ROZUMNYMI I PRAWYMI NIEWIASTAMI W CZWARTEJ RZECZYPOSPOLITEJ I ZAWSZE BĘDĘ BRONIŁ ICH CZCI I HONORU.AMEN.

Tuberoza
2007-03-01 20:47:50
:-(D)Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha haha

Tajemnicza;((
2007-03-04 22:57:33
dziękuje za komenty bussiaczki pozdrawiam;*;*;*;

Tuberoza
2007-03-05 08:42:43
Wypowiedz się Tajemnicza czy znalazłaś odpowiedż na swoje pytanie.

Tajemnicza
2007-03-15 21:54:54
Dzięki wam znalazłam odpowiedź na moje pytanie i za to bardzo wam dziękuje pozdro

Tuberoza
2007-03-15 22:52:42
Na tak czy na nie,Tajemnicza.

Wiedyn
2007-03-16 00:38:31
JAko Tajemnicza nie udzieli odpowiedzi Ci Tuberozo ale ja mogę, znalazła na tak :)

Tajemnicza;*)
2007-03-16 22:55:11
na tak hehe masz racje Wiedynie bussiaczki;*

Wiedyn
2007-03-16 23:28:55
Dziękuję ślicznie, potrafią rozjaśnić te ciemne chmury, niby na chwile a jednak, promyczek się przebił...

wioletta
2009-09-10 12:31:49
ja kilka dni temu zakochałam się i to bardzo ale okropnie sie zawiodłam


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]