Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Doskonałość Mężczyzny-Istoty Nadludzkiej
Autor: Wawrzyniak
Mężczyzna otrzymał ziemię we władanie i uczynił ją sobie poddaną.Póżniej powstała stworzona z jego doskonałego żebtra kobieta-istota mniej doskonała a nawet pospolita.Odwiodła Mężczyznę od Rajskiego Ogrodu i ludzkość utraciła Raj Obiecany.Odtąd Mężczyżni,natchnieni Duchem Świętym toczą walkę w imieniu prawdziwych wartości i odwiecznego porządku rzeczy z niedoskonałymi kobiecinami,ulegającymi nieustannie namowom węża-kusiciela,szerzącmi wymyślone przez niego herezje.Naszym zadaniem,zadaniem Istot Wszechdoskonałych,sprawującym zwierzchnictwo nad kobietami jest przywrócić prawidłowy podział ról.Zapraszam do polemiki swych popleczników i przeciwników(głównie przeciwniczki)


Dżentelmen
2007-02-28 15:05:23
Ukorzą się niewiasty zapatrzone na nowo we wszechdoskonałą postac mężczyzny nadczłowieka i powrócą do domostw swoich,aby przyjąć na nowo role,do jakich zostały powołane.I uradują się wszyscy bogobojni i sprawiedliwi bojażnią swoją i powróci,tym razem na zawsze Odwieczny Porządek Rzeczy.A niewiasta,jak przepowiadali mędrcy Syjonu zyska zaszczyt bycia podnóżkiem pod stopanmi swego Pana i Władcy.

Superman
2007-02-28 15:07:53
Kobieto-puchu marny,takie twe przeznaczenie.Przyjmij je z pokorą.

Mędrzec
2007-02-28 15:17:34
A feminizm odejdzie w niebyt.Amen.

DŻENTELMEN
2007-02-28 15:28:42
WPROWADZIŁ STWÓRCA NIEPRZYJAŻŃ POMIĘDZY KOBIETĄ A WĘŻEM KUSICIELEM,LECZ WĄŻ PO WIELU WIEKACH STWORZYŁ FEMINIZM I SKUSIŁ NIEWIASTY WSPÓŁCZESNE,JAK UCZYNIŁ TO WCZEŚNIE Z PRAMATKĄ EWĄ ZGUBNĄ IDEOLOIGIĄ.I WPROWADZIŁ CHAOS W RELACJE KONBIET I MĘŻCZYZN.

Oliwcia:*:*
2007-02-28 18:47:18
Nie uważacie że zachowujecie sie jak dzieci?? Jak takie dzieci którym ktoś zabrał zabawkę i teraz ten ktoś już jest be... zawsze myslałam ze to dziewczyny mają gdzies głęboko w podświadomośc i stereotyp dziewczyny-anioła bez skazy i faceta- nieczułegoi samca...a tu prosze... nie wiem na jakiej podstawie snujecie takie przemyślenia ale to jest naprawde śmieszne... zawsze bedzie istniało coś takiego jak wojna płci... i jeszcze śmieszy mnie to że jesteście takimi strasznymi narcyzami "doskonałosć męszczyzny - istoty nadludzkiej" sami zobaczcie... świat bez kobiet nie miałby sensu byłby smutny i pozbawiony humoru bo wszystkie kobiety mają w sobie coś nadzwyczajnego my mamy dar... niesiemy światło... tak samo jest z wami... Wy (faceci) też macie w sobie coś takiego bez czego nasz kobiecy świat byłby szary i beznadziejny... i nawet jeśli tego nie okazujemy to naprawde jesteście nam potrzebni... kto by nas nosił na rekach gdyby nie wy??:)kto by się z wami sprzeczał o poruzżucane skarpetki albo o bałagan gdyby nie my?? i co my bysmy bez siebie nawzajem zrobili?? Moim zdaniem takie wywyższanie sie facetów i poniżanie kobiet i nawzajem jest naprawde śmieszne... łowy do góry chłopcy!!Buziaczki 4all:*:*:):)

Tuberoza
2007-02-28 19:44:36
Super to napisałaś.Całkowicie się z Tobą zgadzam.Obawiam się,że do tych panów nic nie dotrze nawet takie łagodne i ciepłe słowa jakie napisałaś. Słusznie zauważyłaś,że są oni strasznymi narcyzami i obawiam się,że cierpią na chorobę,która ma właśnie taką nazwę.Będą tacy dopóki się nie wyleczą.Bądżmy dobrej myśli.Medycyna zrobiła ogromne postępy.Pozdrawiam Cię Oliwciu serdecznie

Singiel
2007-03-01 14:22:14
I pokarał Stwórca Dżentelmena i Wawrzyniaka schizofrenią paranoidalną.I wprowadził chaos do ich umysłów.W pełni zgadzam się z wami,Tuberozo i Oliwciu.Pozdrawiam was serdecznie.Panom,Dżentelmenowi i Wawrzyniakowi polecam terapię u psychiatry,jednakże psychoterapia w ich szczególnych przypadkach powinna być wspomagana środkami psychotropowymi.Wiele kobiet,które doświadczają lub doświadczyły ze strony mężczyzn pokroju wspomnianych narcyzów staje po drugiej strony barykady i popada w skrajny feminizm.Właśnie męscy szowiniści doprowadzają anarchofeministki i członkinie bardziej radykalnych ugrupowań feministycznych(pomijam feministki umiarkowane,rzeczywiście dążące do ruwnouprawnienia a nie dominacji)do popadania w przeciwną skrajność.

Mostowiak
2007-03-01 14:57:27
Babiny kochane,wicie pzecie,ze chopy to wase pany i władcy,no ale ja se myśla,ze pan i władca to serdecny i wyrozumiały winien być dla takowych,co to mu podlegajom.Chop kobicie nalezycie winien dogadzać,poliżć z niom raz w tygodniu na potańcówkem do remizy,napić siem ze ślubnom nalewecki i co bywesoło na serduchu jej było i urozmaicenie miała,winien jej dać pohulać z innemi chopami.Władza chopa winna być ludzka i posiadywać,jak to wy miestowe godocie,elementy nowocesności.Pyrsk Ludkowie(chopy jak i kobity).

Mostowiak
2007-03-01 15:03:29
Zgodzom siem ja tyz z tym,ze świat bez kobit sensu ni ma nijakiego,no bo chopysyćkie musiały by z innemi chopami igrać a wiela chopów w chopach nie gustuje.Ja tam,gdyby moja ślubna do roboty chodziła,dał ja by jej nawet z szefem pohasać we wyrku,tyla ze musiałby ja wiedzieć o ich harcach a casem popatzeć na nie,no i jakowyś trójkoncik-cemu ni?Tolerancyji tza wiencej,chopy.Kobita moze rabotać poza chałupom i jednoceśnie chopa mieć za władce.No,a jak sef to tyz chop-syćko zgodne jest z łodwiecnym pozondkiem.

Mostowiak
2007-03-01 15:05:56
Babiny kochane,nie lamentujta,bo som jesce chopy,co to ludzkie i nowocesne jakiesik jo.Pozdrowiom was serdecnie i zaprasam do Grabiny na śklanice łokowity i moze cosik jesce...

Zażenowany
2007-03-02 11:42:50
Drodzy Przyjaciele od serca i duszy(Dżentelmenie i Wawrzyniaku)nie przejmujmy się kąśliwymi uwagami kilku nieuświadomionych istot na forum.Wedyn zaproponował im,aby nas ignorowali i bardzo dobrze.Od ich pseudoargumentów robiło mi się niedobrze.Będziemy konwersować w naszym ścisłym gronie Mężczyzn Uświadomionych.Wspaniałą metodą wychowawczą w przypadku wychowywania niewiast jest,oprócz znakomitych kar cielesnych,musztra w stylu wojskowym i wyczerpujące ćwiczenia gimnastyczne pod okiem Mężczyzny-Pana i Władcy.Sam przez wiele lat stosowałem te metody wobec moich dziewczyn a następnie żony.Dziewczętom zabrakło pokory i posłuszeństwa,więc ode mnie odeszły,ale to dobrze,bo zrozumiałem,że nie są warte bycia z moją wspaniałą osobą.Żona wytrwała w pokorze i posłuszeństwie,przetrwała próbę pokornej i bezgranicznie ufnej miłości.Jest ze mną nadal i tworzymy prawdziwy związek respektujący odwieczne tradycje chrześcijańskie i prawidłowy podział w życiu rodzinnym.Niewiastę można odpowiednio wychować.Jeśli darzy swego Pana i Władcę szczerą,bezgraniczną miłością-z pokorą a nawet z zadowoleniem zniesie znakomite lekcje wychowawcze i ewoluuje duchowo i intelektualnie.Miło spotkać na forum prawdziwych mężczyzn,Dżentelmenie i Wawrzyniaku.Błogosławię was z całego serca.

Tuberoza
2007-03-02 12:06:08
Buhahahahahahahahahahahahahahahahaha.Prze stańcie już,bo codziennie dostaję kolki od śmiechu.Opuszczam forum nadludzkich istot,mogłabym dostać zajadów a to bolesna dolegliwość.Błogosławię was z całego serca i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Popieram pomysł dyskusji w waszym własnym gronie.Musicie jednak być konsekwentni.Wierzę w to, ponieważ jesteście doskonali a doskonałość zobowiązuje.

DŻENTELMEN
2007-03-02 13:10:31
NIESZCZĘSNA NIEWIASTO,LUDZIE FUNKCJONUJĄCY NA NISKIM POZIOMIE ZAZWYCZAJ ŚMIEJĄ SIĘ Z POGLĄDÓW ISTOT ZNACZNIE JE PRZEWYŻSZAJĄCYCH,PONIEWAŻ NIE SĄ W STANIE ICH ZROZUMIEĆ.CHRYSTUS TAKŻE NAPOTYKAŁ DRWINY OSÓB ZDEMORALIZOWANYCH I GRZESZNIKÓW O PROSTYCH UMYSŁACH.WYBACZAM CI IGNORANCJĘ I BŁOGOSŁAWIĘ CIĘ.

Zażenowany
2007-03-02 13:48:48
Światełkami w tunelu są członkinie Rodziny Radia Maryja i posłanki L.P.R-u.Jedna z członkiń tej partii otwarcie powiedziała w sejmie,że kobiety potrzebują innych praw niż mężczyżni i że miejscem,w którym kobieta realizuje się najlepiej jest dom rodzinny.Być może my,prawdziwi chrześcijanie i tradycjonaliści jesteśmy mniejszością w świecie rozszalałego feminizmu i fałszywej tolerancji,ale nasza sprawa jest słuszna i akceptowana przez Stwórcę,wię z biegiem czasu przywrócimy odwieczny porządek rzeczy.

Dżentelmen
2007-03-02 14:02:16
MAM W SOBIE WYSTARCZAJĄCO WIELE MIŁOŚCI BLIŻNIEGO,BY WSPÓŁCZUĆ NIESZCZĘSNEMU GATUNKOWI NIEWIEŚCIEMU JEGO IGNORANCJI I BRAKU ROZWAGI.TYLKO ISTOTA BEZNADZIEJNIE NIEROZWAŻNA MOŻE WYZNAWAĆ ZWODNICZĄ I NIEBEZPIECZNĄ IDEOLOGIĘ FEMINISTYCZNĄ,TYLKO NIEWIASTA MOGŁA Ą STWORZYĆ.SMUTNE,ŻE MĘŻCZYZNA MUSI UCCIEKAĆ SIĘ DO STOSOWANIA KAR CIELESNYCH,ALE NIE MA INNEGO WYJŚCIA,BO CHWALEBNE I WIEKOPOMNE MYŚLENIE DOSKONAŁE W SWEJ TRADYCYJNOŚCI PRZERASTA PROSTE UMYSŁY KOBIET.

Zażenowany
2007-03-02 14:32:54
Istnieje jeszcze kilka skutecznych sposobów uczenia niewiast pokory.Oto one: 1.Zawstydzanie niewiasty poprzez oznajmianie znajomym podczas spotkań towarzyskich(imieniny,impreza,wesele i.t.d. jak nieposłuszna jest podległa nam kobiieta i szydzenie z jej patologicznego postępowania. 2.Zebranie w gronie rodzinnym i wspólna dyskusja okraszona pouczeniami. 3.Zamykanie niewiasty w ciemnej piwnicy,na strychu lub w suszarni,najlepiej w porze nocnej. 4.Głośne komentowanie na ulicy,koniecznie w towarzystwie naszej niewiasty jej zachowania,koniecznie głośnym tonem 5.Codzienne nauki u miejscowego księdza proboszcza i zadawanie jako pokuty pięciogodzinnych modlitw,koniecznie na klęcząco

Szybki Lopez
2007-03-02 15:36:12
Wreszcie ktoś mówi o kobietach tak jak na to zasługują.Do garów babeczki!

Oburzona
2007-03-02 15:40:44
No dalej,popisujcie się chamstwem,ignorancją i fanatyzmem,męscy szowiniści.

Oliwcia:*:*
2007-03-02 16:46:30
no brawo chłopcy!! nie zostaje minic innego jak tylko wam pogratulować chamstwa i ignorancji!! Tuberozo zgadzam sie z Tobą całkowicie nie ma co odwiedzać forum którym króluje męski szowinizm!!!Zażenowany jeśli chodzi o Ciebie to naprawde dziwie sie Twojej żonie że związała sie z takim... kimś jak Ty... pozdrawiam was serdecznie chociaż kiedy czytam to co tu wypisujecie czuje sie poprostu obrażana... ale nich wam bedzie... Zażenowany pokaz swojej żonce to forum niech zobaczy jaki jesteś o ile jeszcze nie wie... buźki4all:*:*

Superman
2007-03-03 13:50:43
Lopez,a po co dogarów?Lepiej od razu do wyra!

zyjiumzyj
2007-10-04 18:24:04
ciesze sie ze moge dolaczyc

zażenowana
2009-06-15 11:44:02
Wiecie co? To co tu piszecie przewyższa wszystko... Na prawdę żal mi was! Jacy wy jesteście mądrzy i inteligentni ohoho... Ciekawe tylko czy tacy cwani jesteście na co dzień??? Szczerze wątpię by wasze partnerki-o ile znalazły się jakieś naiwne- wiedziały za jakich to panów się nie uznajecie. Facet to z reguły tchórz i tylko poza wiedzą swojej lubej wypisują i gadają takie brednie. Całe szczęście że tylko wyjątki i takie ofiary jak wasza garstka tak myślą.Ja jestem w ciąży i mój mąż wyręcza mnie dosłownie z wszystkich zajęć i nawet ku waszemu zapewne zdziwieniu-GOTUJE mi i swojej córeczce na którą WSPOLNIE CZEKAMY i nie ma w tym nic poniżającego dla faceta że pomaga i szanuję swoją kobietę. W końcu gdyby nie kobiety was już by dawno na świecie nie było, bo tak dla przypomnienia to my możemy przetrwać bez was, ale wy bez nas-NIE... pzdr.i życzę szybkiego powrotu do świata realnego...


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]