Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047665-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Miłość natrętna i grzeszna.
Autor: Klarysa
Mam pewien poważny problem:otóż od kilku lat jestem zakochana do szaleństwa w Ojcu Rydzyku.Od dawna jestem pod wrażeniem jego haryzmy,namiętnie słucham Radia Maryja a każda audycja Ojca Dyrektora jest dla mnie duchową rozkoszą.Uczucie rozgorzało we mnie,kiedy ujrzałam bożyszcze członkiń Rodziny Radia Maryja na uroczystym zjeżdzie w Toruniu.Jego przepiękna facjata jaśniała blaskiem Bożego natchnienia a głos emanował anielskim ciepłem.Była to miłość od pierwszego wejrzenia.Wiem,że moje uczucie jest grzeszne,bo Ojciec Dyrektor na całe życie ślubował celibat a i ja szczycę się dziewictwem.Jak mogę okiełznać swe grzeszne myśli i podziwiać nadal Ojca Tadeusza,bez grzesznych myśli?Proszę forumowiczów o radę.


Dobry Wujek
2007-05-30 11:41:51
Klaryso,skoro potrafisz poruszać się po internecie,co jest niezwykłe w przypadku osoby w twoim wieku,propnuję ci zajrzeć na stronę Radia Maryja lub telewizji "Trwam"i wyznać Ojcu Dyrektorowi miłość w mailu.Ojciec Tadeusz,jako człowiek niewątpliwie prawy i bogobojny,nie odwzajemni z pewnością twego uczucia,co najwyżej prześle wyrazy bratniej miłości,ale ty wyrzucisz z siebie to co czujesz.Szczęść Boże.

Euzebiusz
2007-05-30 11:47:13
Bardzo wzruszyło mnie pani wyznanie.Sam natomiast zachodzę w głowę jak tu Panią pocieszyć. Może sprawę załatwią jakieś substytuty cielesności w postaci fantazji? Np. już niedługo na podleśnych łąkach pojawią się rydzyki. Do woli wówczas można takiego brać do ręki, tulić, całować, a nawet... no nie, resztę niech Pani sama wymyśli.

Administrator
2007-05-30 16:29:41
Moi drodzy gawędziarze :-) Bardzo uprzejmie proszę o NIE zamienianie niniejszego forum w tubę rezonansową i zaniechanie propagowania polityki, "religioznawstwa" a także wszelkich innych idei, które mogą urażać czyjeś uczucia religijne, które propagują rasizm, dewiacje seksualne, dyskryminację mniejszości narodowych, religijnych czy etnicznych, etc, etc, etc... Myślę, że wszyscy rozumiemy o co chodzi.
Widzę, że ostatnimi czasy bryluje tutaj osoba używająca następujących nicków: Klarysa, Dobry Wujek, Euzebiusz, Mostowiak, Wawrzyniak, Szybki Lopez, Zażenowany, Oświecony, Dżentelmen, Jonasz, Reksio, Rozsądny, Singiel. Chciałbym uniknąć blokowania IP co uniemożliwi jakikolwiek dostęp do zasobów witryny Amory.pl, ale jeżeli te "brzydkie zabawy" będą trwały dalej, to nie będę miał wyboru... :-) Poproszę :-)


Rozsądny
2007-05-31 13:02:51
Przeczytałem ostatni post i kopara mi opadła,kiedy ujrzałem mój nick pośród nicków między innymi Szybkiego Lopeza i Wawrzyniaka...Domyślam się jednak,jaka może być tego przyczyna:korzystam z komputera na uczelni i strona amorów została ustawiona tutaj,jako strona startowa na jednym z komputerów.Właśnie przed chwilą to zmieniłem.Z komputera tego,o ile dobrze wiem,korzysta dziennie około kilkunastu osób i chyba co poniektóre korzystały z okazji wejścia na forum Amorów.Jestem cholernie zaskoczony,że osoby o wymienionych nickach korzystały z tego komputera,co ja i w związku z tym z pewnością mieszkają w moim mieście i uczą się na tej samej uczelni.Być może niektóre korzystały z kilku nicków...? Teraz ustawiłem stronę startową "Google",bo nie jest niczym przyjemnym być wymienionym obok Dżentelmena czy Wawrzyniaka.W końcu mój pseudonim do czegoś zobowiązuje.

Tuberoza
2007-05-31 19:27:43
Wcale nie dziwię się Rosądnemu,że opadła mu kopara,tym bardziej,że nie ma nic na sumieniu.Nie jest przyjemne znalezienie się w gronie wymienionych przez Administratora osób.Rozsądny rzadko bywa na forum,ale Singla znam z jego wypowiedzi i dziwię się jak można go posądzać o urażanie cudzych uczuć religijnych,propogowanie rasizmu czy dewiacje seksualne.Singiel w towarzystwie dżentelmena,wawrzyniaka i im podobnych to totalna pomyłka:/Przykre,że tak kulturalny i inteligentny człowiek został zrównany z dewiantami:(

Singiel
2007-06-05 14:48:16
Dziękuję ci,Tuberozo za te słowa w mojej obronie.Mnie też "opadła kopara",gdy przeczytałem post administratora...Cóż,jest to jakieś nieporozumienie.Rozsądnego być może znam osobiście,bo ja także korzystam z komputera na uczelni i to na pewno tej samej,w tym samym mieście,i potwierdzam,że podczas włączania kompa na tapecie znajdowała się strona "Amorów".Więc...wszyscy studiujemy tutaj...euh...ciekawe...Pozdrawiam cię,Tuberozo serdecznie.

Oliwcia:*:*
2007-06-12 20:09:31
Też chce z wami studiować:(( A tak serio to Administrator przesadził... Do Administratora... Pewnie czytasz to co piszemy wiec mogłbyś zwrócić wieksza uwage na sposoby naszego pisania i poglądy które sa dosc skrajne szczególnie u osób które sostały przez Ciebie wymienione Buziaki:)... Pozdrowionka 4 all:))

Tuberoza
2007-06-12 22:09:57
Myślę,że na Amory wchodzą wyłącznie osoby dorosłe, a one mają już ustalony światopogląd.Może się mylę,ale uważam,że różne dziwne wypowiedzi wymienionych przez Administratora osób nie będą miały wpływu na zboczenie innych użytkowników tzn. nie narodzi się masa nowych dewiantów seksualnych itd,może być przecież odwrotnie.Chyba,że chodzi tu o coś innego.Jeżeli Szymon Majewski może śmiać się publicznie z Rydzyka to czemu zwykli ludzie nie mogą?Nawiązując do tytułu forum- Amory- to widocznie temat miłości nie jest aż tak zajmujący,żeby ciągle o nim pisać.A może miłości wcale nie ma i jest to tylko wymysł poetów?


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]