Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Mogę to robić codziennie !!!!
Autor: Zuberek
Mogę uprawiać sex codziennie,ale żonie wystarcza raz na tydzień . Poradzcie -może zdrada ?


Doradca
2004-09-30 12:50:53
Radzę wziąźć rozwód. Ale nigdy podczas trwania małżeństwa nie popełnij Zuberku zdrady!

Wiedyn
2004-10-23 17:42:38
A rozmawiałeś chociaz raz szczerze ze swoją żoną? Może powinniście skorzystać z pomocy seksuologa? Pomyśl zanim sprawisz komuś przykrość i go zranisz. Odwaga serca wiele kosztuje, ale wy nie możecie przegrac miłości!!!!

Doradca
2004-10-24 08:17:58
A co Ty sądzisz o naszych wypowiedziach Zuberku? Zainteresowały one Ciebie? Wiedz, że my forumowicze radzić ci możemy i w duchu sympatii, w miarę naszych zdolności to czynimy, lecz to Twoje życie - Ty podejmniesz decyzje z żoną i Wy, Oboje poniesiecie tego konsekwencje. Mam nadzieję, że jesteś tego świadomy. A może już decyzje podjęliście? Napisz - proszę parę zdań w tej sprawie.

Wiedyn
2004-10-27 11:15:34
Zauważyłem jeszcze jedno - Twa wypowiedź brzmi strasznie egoistycznie i dumnie, czy aby sie nie przechwalasz Zuberku?

Doradca
2004-10-27 11:18:55
W sprawie Zuberka nic więcej nie mam do powiedzenia, zresztą on sam milczy. Doradca

Marlena
2004-12-06 21:33:04
Kochasz żonę czy nie?bo wydaje mi się,że sex jest dla Ciebie na pierwszym miejscu!!!

havok
2004-12-08 21:35:16
jeżeli chodziło Ci tylko o sex to po co się żeniłeś myślałeś że będziesz mógł sobie ulżyć? jeśli kochasz żone to się do niej dostosuj a jeśli nie ...?

Pytający
2005-05-02 16:56:53
Dlaczego mielibyśmy dostosowywać się do innych? - Oto pytanie. Gdy zajmiemy się tzw. własnym wnętrzem, poznamy swoje rzeczywiste potrzeby ( także w sferze seksu, a więc w jednej z najbardziej intymnych sfer życia ) to zapewne szereg problemów powie nam żegnaj lub do widzenia. Ważne jest poznawanie samego siebie/ samą siebie. Broń Losie przed nadmiernym dostosowywaniem się do innych, ale też nie wymagać aby inni dostosowywali się do nas. Pozdrawiam.

Mysha19
2005-06-15 14:44:38
Żuberku! Ona jest kobietą (jesli jeszcze tego nie zauwazyłes) Jej potrzebne jest cos wiecej niz tylko sex. Dla kobiety, w odróżnieniu od mężczyzny, nie jest on rozładowaniem napiecia, pomocą w rozluźnieniu się. Jest on sprawą "wyższą". Powinieneś powaznie porozmawiać z żoną, moze ma jakieś problemy, chociaż ja uwazam ze tak naprawdę problem tkwi w tobie gdyż nie umiesz sobie radzić z samym sobą. A jesli ją kochasz to powinieneś ja zrozumieć

Wiedyn
2005-06-15 17:51:52
Zaraz, zaraz, czy aby dobrze zrozumiałem Twą wypowiedź Mysh-ko? skąd Ty mozesz wiedzieć jak przeżywa to facet i ze dla nas jest on rozładowaniem napięcia i pomocą w rozluźnieniu się? Czy dla facetów jest on sprawą "niższą"? Nie wiem skąd masz takie informacje, ale zapewne nie są one zgodne z prawdą. Bo to już jest dykryminacja, hehe, pozdrawiam ciepło

Mysha19
2005-06-15 20:51:41
Nie uwazam wcale ze dla was jest to sprawą "niższą" jednakze z tego co wiem to dla faceta faktycznie tak jak napisałam wczesniej sex jest jednym ze sposobów pomagajacych rozładować napiecie. Jest on formą relaxu. Kobieta po cieżkim, stresujacym dniu nigdy w zyciu nie pomyślałaby o tym by isć z facetem do łózka (chyba ze jest nimfomanką;P) natomiast u faceta jest to na odwrót.

Doradca
2005-06-16 13:04:34
W pełni zgadzam się z wypowiedzią Wiedyna, lecz i częściowo rację ma i Mysha19. Rację masz Mysho w tym, że twierdzisz iż problem zasadniczy tkwi w Żuberku. Tak to już jest, że nasze problemy tak naprawdę w głównej mierze związane są z naszymi doświadczeniami, tzw. naszym życiem wewnętrznym i z naszymi umiejętnościami reagowania na to co życie nam niesie. Fajnie z Tobą Mysho i z Tobą Wiedynie wymienia się poglądy. Pozdrawiam Was i przy tej okazji. PS. Mysho ; nie wiem jak jest z nimfomankami. Wiem jednak, że jest czas na pracę, wypoczynek i miłość również tę fizyczną i należałoby korzystać z owoców satysfakcjonującej pracy, umieć wypoczywać i przeżywać rozkosz z partnerką bądź partnerem.

Mostowiak
2007-02-14 15:57:51
Chopie,ja ci radza co by ty zrobił tak jak ja z mojom Baśkom:my se ustalili,co my dali bedziem małżonkami,no ale se bedziem co jakiesik cas hulać z innemi.Udało siem i łod wielu latek jest super.Nawet jask moja zonka kciała z kobitom se popróbować to ja siem zgodził pod warunkiem,ze se na to popatrzem.,No i ja popatzył i posłuchał. A jak ta twoja kobita siem nie zgodzi,to ty jej powidz,ze w takowym razie łona musi być zawsze sprawna i gotowa.Jesli nadal ona siem nie zgodzi-zagroż jej rozwodem,to moze zadziałać.

Wawrzyniak
2007-03-17 13:06:57
Matko Boska Częstochowska!Zdrada jest grzechem i jako przedstawiciel płci panującej powinienwś jej zaniechać!Zastanów się nad tym,co jest przyczyną twego nieposkromionego erotyzmu.Mówiłem i powtarzał będę do złudzenia,iż seks może służyć wyłącznie prokreacji a nie wyuzdanej przyjemności.Rozwód również jest grzechem i hańbi doskonałość mężczyzny,bo jeśli rozwodzi się ze swą służebnicą,oznacza to,że nie mógł nad nią zapanować i nie zastosował koniecznych środków wychowawczych.Jeszcze gorzej,gdy z inicjatywą rozwodu występujwe niewiasta,bo świadczy to o jej patologicznym nieposłuszeństwie i nie właściwej kobiecie samodzielności.O zakończeniu związku małżeńskiego powinien decydować jej pan,ale tylko w stanach najwyższej konieczności(niezrównoważenie emocjonalne niewiasty,nałogi kobiety,zdrada,po której przedstawicielka płci służebnej nie zasługuje już na zaszczyt egzystowania u boku małżonka).A ty Mostowiaku nigdy nie powinieneś zgodzić się na taki bezbożny układ ze swoją żoną,ty,przedstawiciel rasy nadrzędnej.Jesteś przedstawicielem płci naznaczonej władzą przez Boga,więc ,w przeciwieństwiie do nieszczęsnych niewiast z naszych forów powinieneś właściwie zrozumieć moje przesłania natchnione Duchem Świętym.

żal.pl
2007-06-22 22:46:28
jaki luul...w ogole nie macie o czym pisac? lol hehe schowajcie sie

Dżentelmen
2007-07-06 13:03:43
WAWRZYNAKU,W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI ZGADZAM SIĘ Z TWOJĄ OPINIĄ.WIDAĆ,ŻE PISZĄC,BYŁEŚ NATCHNIONY PRZEZ STWÓRCĘ.SZCZĘŚĆ BOŻE!


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]