Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

Co o tym myślisz?
Autor: Myśliciel
Wiadomo, co prawda nie z oficjalnych, upublicznionych źródeł, że na Ziemi żyją także przedstawiciele innych cywilizacji nazwijmy je ziemskimi i pozaziemskimi ( np. załoganci niezidentyfikowanych obiektów latających zwanych w skrócie NOL z angielskiego języka UFO, ale nie tylko oni). Jak Drodzy sądzicie jak duży oni wywierają czy mogą wywierać wpływ na życie nas - ludzi?


Wiedyn
2005-03-16 21:39:23
Poza U.F.O. lub jak kto woli NOL sa też jeszcze U.S.O. Tak naprawdę nikt nie stwierdził, że jestesmy sami na tej planecie, co to znaczy każdy wie. Jest wiele przekazów o przybyszach z "kosmosu", których nie da się podważyć. Są różnie nazywani, jedną z najczęściej spotykanych grup, zarazem chyba najlepiej opisana sa Plejadanie. Myślę, że informacje o nich dla prostych ludzi są jak wiara, nie widziało sie choć sie wie. Biorąc pod uwagę, że sa to twory niematerialne powyżej IV stopnia, to wiadomym się wydaje, że funkcje i misje, które tu pełnią nie sa proste i łatwe, to moje subiektywne odczucia. Teraz sie zastanawiam tylko czy aby ja nie znam takiej osoby, pozdrawiam ją z tego miejsca.

Myśliciel
2005-03-17 07:23:24
Bardzo interesująca wypowiedź. Dziękuję za jej udzielenie. Przy okazji serdecznie Ciebie pozdrawiam Wiedynie. Czekam na kolejne głosy dotyczące tego tematu. M.


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]