Strona główna Porady Pomoc Oferty Artykuły Regulamin Wszystko o seksie Sklep

Login:
Haslo:
lub kod SMS:
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
i zostaw anons...

Jak otrzymać kod SMS?
Przeczytaj tutaj


Serwis jest nieczynnyJesteś 1047676-ą osobą
na tej witrynie
od października 2000r. !


  Forum    Chat    Kontakt  
 

ech
Autor: Nikola
Nie prawa kobiety są bardzo inteligętnym czlowiekiem nie tak jak bardzo nie mili niekiedy robiący krzywde czy ze zdradzaja.. kobiety jak cos obiecuja dotrzymuja slowa a nie tak jak mezeczyna ze jezeli jedna dziewczyn czy kobieta mu sie znudzi naraz ja zdartadza i idzia do innej


Pytający
2005-05-12 06:49:58
Nikola czy Ty jesteś Polką? Pytam, bo piszesz po " polskiemu ". Twoja wypowiedź jest jedyną na tym forum, którą słabo rozumiem. Owszem tego i owego mogę się domyśleć. Wiesz są w naszym Kraju kursy dla obcokrajowców. Sądzę jednak, że jesteś Polką. W takim razie stwierdzam, że bardzo kiepsko posługujesz się ojczystym językiem. Czyżbyś w szkole była nieukiem?????????? Pytający

Stwierdzający
2005-05-12 06:53:09
Ech!!!!!!!!!!!!! Nikola... Naucz się pisać po polsku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myśliciel
2005-05-12 06:55:10
Nikola czy Ty myślisz podczas pisania?...

Doradca
2005-05-12 06:57:53
Nikola dobrze byłoby wziąć lekcje poprawnej polszczyzny. Radzę to Tobie z całego serca. Język którym się posługujemy winien być conajmniej komunikatywny.Ech! Nikola, Nikola...

Nemezja
2005-05-15 01:30:07
Czasem nie jest ważna forma a treść. Co do tematu... wydaje mi się, że i kobiety potrafią być niestałe w uczuciach - cóż zrobić jeśli wybranek okaże się nie być wymarzonym księciem z bajki...

Stwierdzający
2005-05-15 10:32:01
Abyby treść była w pełni zrozumiała ( a oto przecież winno chodzić nadawczyni przekazu słownego )to i forma powinna być przejrzysta - do rzeczy... Może i niestałość w uczuciach jest poniekąd naturalna, bo i wszystko jest zmienne w stałym ruchu. Ach! Ci książęta z bajek. Jestem pod tym względem pesymistą, a może realistą; sądzę, że tylko jedna księżniczka, a może aż 10 księżniczek na każdych sto w życiu swym spotyka wymarzonego księcia z bajki. Obyś Ty Nikolu i Ty Nemezjo w odpowiednich dla Was czasach były w tej dziesiątce szczęśliwych księżniczek. Tym samym to dotyczy książąt; jeden lub dziesięciu na stu spotyka swą czarującą, urokliwą księżniczkę, a zarazem dobrą wróżkę i są szczęśliwi przez dłuuugie lata. Życzę SZCZĘŚCIA Tobie Nikolu i Tobie Nemezjo, no i miłej niedzieli w strugach deszczu, bo w moim mieście pada. S.

Wiedyn
2005-05-24 00:00:02
Nikola stosuj się do PISMA "swoje pożadanie będziesz kierować ku swemu mężowi, on zaś będzie nad Tobą panował" (Rodzaju 3:16) - o ile masz męża lub chłopaka, jak masz stosuj się :-) I naucz go tego samego, służcie sobie wzajemnie!

Pytający
2005-05-24 09:03:21
Dlaczego człowiek ma panować nad drugim człowiekiem? Do tego nakłania cytowane PISMO ( Rodzaj 3,16 ). Możesz to Wiedynie wyjaśnić? Panować i służyć? W Księdze Rodzaju chodzi o panowanie mężczyzny nad kobietą. Proszę wyjaśnić tę sprawę. Pytający

Wiedyn
2005-05-24 12:17:02
Zawsze jest lepeij jak jedno przoduje nad drugim, a drugie się podporządkowuje, armia to najlepszy przykład, nawet w demokracyjnych państwach na czas wojny jest jeden przywódca, tak samo w życiu powinien być jeden, tylko tym przywództwem trzeba się umiejętnie wymieniać, zamieniać i nim dysponować, nie to że ja zawsze czy cały czas.

Pytający
2005-05-25 06:36:05
Dziękuję Tobie Wiedynie za odpowiedź. Ale czy związek mężczyzny i kobiety ma podobieństwa do armii, a relacje męsko-damskie do czasu i stanu wojny? Br...br...br...aż dreszcze przechodzą po plecach. Ja bym ujął to w ten sposób; obojga kochających się ludzi winno łączyć prawdziwe, szczere partnerstwo. Gdybym miał użyć porównania to ich związek porównałbym do samochodu i jazdy samochodem; gdzie jedno z partnerów jest kierowcą, a drugie pilotem ( które jest kierowcą , a które pilotem to już sprawa partnerów, mogą się co pewien czas zmieniać rolami. Najczęściej to mężczyzna jest kierowcą, a kobieta pilotem, a z czasem na tylnych siedzeniach pojawić się mogą pasażerowie czyli ich dziatwa - owoce miłości, myślę, że jest to bardziej odpowiednie porównanie od twojego " wojowniku "/ " żołnierzu " Wiedynie porównania). Ludzie kochajcie się lecz nie panujcie jedno nad drugim, a święte czy może tzw. święte księgi pozostawmy w spokoju, bo one powstały w czasach odległych w innych kulturach, przy innych sosunkach społeczno-ekonomicznych i napewno w formacjach patriarchalnych. Wiem napewno Wiedynie, że serduszko masz dobre i jak najlepiej chciałeś w dobrej intencji odpowiedzieć mnie i udzielić rady Nikoli, ale tym razem twoja odpowiedź jest niezgrabna w moim odczuciu lecz i takie odpowiedzi są potrzebne skoro się pojawiają. A więc dzięki Tobie Wiedynie za " wysmażenie " tej odpowiedzi. Pytający i Swierdzający zarazem.

Nemezja
2005-05-25 17:37:30
Pozwolę sobie zamieścić pewnien cytat, który skojarzył mi się z Waszą wymianą zdań. "Małżeństwo - to wspólnota złożona z władcy, władczyni oraz dwóch niewolników, co czyni razem dwie osoby" Ambrose Bierce Może choć to będzie na miejscu, no nic - nie przeszkadzam, bawcie się dobrze;)

Stwierdzający
2005-05-26 06:24:02
Według Ambrose Bierce*a żyjemy w całkowitym niewolnictwie; wokół tylko władcy i niewolnicy, władczynie i niewolnice. Ileż głów i serc tyle też poglądów. Czyli wniosek; żyjemy w niewolnictwie. Ludzie dzielą się na władców i władczynie , którzy zarazem są niewolnikami i niewolnicami bądź tych którzy prędzej lub później nimi się staną. A gdzie tu optymizm? Nemezjo przecież wiesz, ze nie przeszkadzasz. My bawimy się bez Ciebie dobrze, ale zabawa z Tobą dopiero staje się świetna. Baw się więc z nami, choćby od czasu do czasu wpadając w krąg zabawy tak jak teraz z cytatem A. Bierce*a. Mówię ; Cześć na dzień dobry. S.

Mysha19
2005-06-15 22:05:11
I wice wersa. I kobiety i mezczyźni moga zachowywać się jak "pozbawione uczuć potwory". Rozumiem dobrze, ze zostałaś skrzywdzona (i nie tylko ty) jednak nie mozna oceniać ludzi jedna miara i wrzucać wszystkich do jednego worka. Ludzie nie są jednolitą szarą masą, zeby wszystkich traktować tak samo. Problem moze tkwić w tym,(zreszta jak powiedziało większosc wypowiadajacych sie) ze jeszcze nie znalazłaś odpowiedniego partnera i być może gdy go w końcu znajdziesz dojdziesz do wniosku ze świat i wszyscy żyjacy na nim ludzie róznia sie od siebie dużo bardziej niz myślisz.

Stwierdzający
2005-06-16 13:08:41
Mam wrażenie Mysho 19, że przemówił w Twojej ostatniej wypowiedzi Głos Rozsądku. Jest to dobry, trzeźwy pogląd na omawianą sprawę. Hej! Siemanko!!! S.


Powrót do tematów FORUM


Dodaj swoją odpowiedź:
Imię/ksywa:
Treść:

Wpisz poniżej jakie miasto jest stolicą Polski:
 
 


(C) 2000-2022 "Art-Z"
Wszelkie prawa zastrzeżone
[Strona główna]   [Porady]   [Pomoc]   [Oferty]   [Artykuły]   [Regulamin]   [Wszystko o seksie]
[Sklep]   [English version]   [Rejestracja]   [Napisz do nas]